tak sem doufal ze v chalanges budou nejake arenky se zapasy a to je jen klasicka eliminace mistnosti :(

a jaktoze tam nikde neni volba hry za Jokera???
Fg: Právěže se to v těchto hrách nemusí používat o nic více než při soubojích v Batmanovi komba. To samé se dá říct u těch soubojů, že bez komb je to nuda....
Já se v Blood Money na střední obtížnost vždy prostřílel a na různé serepetičky jsem se vysral, v Brothers in Arms jsem se taky pár misí jenom prostřílel a dal bych to tak celou hru, kdybych chtěl - zvolil jsem stejný přístup jako ty k Batmanovi, ale aspoň jsem si furt nehrál na kritika a nestěžoval si furt na to, že tam jsou zbytečné věci, když se člověk stačí jenom proklikat jedním tlačítkem (prostřílet).

No, nestavíš se ke hrám férově. Tu samou věc odpustíš, tam kde chceš a tu chybu záměrně přehlédneš, ale u jiné hry do ní štouráš jako náruživý vzrušeně hladový potkan do plechovky se zbytkem žrádla.
Fg - Vždyť ta věž je na té lokaci, na kterou se dostaneš hned potom, co se dostaneš z hlavní budovy senatoria (tj. z cel). Tedy v té lokaci, kde je stará budova (právě s věží), skleník a hřbitůvek...
Pivo: protoze je to zabava? Navic se to v techto hrach musi vyuzivat a je to klicovy prvek hratelnosti prdelko.

protoze to je nuda

aby to byla zabava

boss byl zatim asi jediny - Bane, nepocitam Strasacka a namastrovane strazne - takze to byl zatim jediny, myslel jsem, ze jich tu bude plno kazdou chvili, bohuzel, stereotyp je preci taky skvele zabavny...

Marcusss: na tu jsem bohuzel jeste nenarazil/nezahledl jsem ji
Fg - Vylez na tu hodinovou věž a skoč z ní dolů...:) To je docela dlouhé plachtění...
Proč teda používat v Hitmanovi převleky, když se na střední obtížnost jde prostřílet, proč používat v Crysis vlastnosti obleku, když to levou zadní prolezu bez něj, proč využívat taktiku v Brothers in Arms, když je jde postřílet jedním tlačítkem? To je ale tvá chyba, že nevyužíváš plně možností hry, ne chyba hry samotné.

Když už tak vyčítej lehkou obtížnost a nevymlouvej se, že souboje jsou nuda o mačkání jednoho tlačítka, případně druhého.

"radsi si to za chvili vymackam s jednim tlacidlem" - a propracovaný systém soubojů chceš teda proč?

Prostě si jenom uvědom, že kritizuješ úplně nemístně. Jediná kritika, co by se ti dala uznat je ta, že hra je na normal docela easy, což mi osobně nijak nevadí, ale dovedu pochopit (sice nerad, ale dovedu), že někomu se to nemusí líbit.

btw: nestěžoval sis na těžké bossy?
predpokladal sem ze normal bude normal...ale je to ten moderni "normal" :X to late

ja se na souboje tesil nejvic, ale nijak zvlast mne nebavi a radsi si to za chvili vymackam s jednim tlacidlem,radsi si litam s plastem :D skoda, ze se tam neda poradne nekde zaplachtit, max par vterin :( skocit s timhle z Eiffelovky v Saboteurovi to by byl jiny gulas :)
Fg - Tak proč nehraješ na Hard, když ti to přijde jednoduché.
Ta hra je samozřejmě dělaná na to, aby si dokázal zahrát i člověk, co se večer vrátí z práce a chce se odreagovat, a ne se srát s těžkými souboji, mačkáním hafa komb a umíráním, protože je lama...
a proc bych se mel snazit patlat s kombama, kdyz hra je v soubojich tak snadna ze staci mackat jedno tlacidlo

kdyby meli hosi tuzsi korinek bylo by to neco jineho kdyby na ne jen tak neslo vyzrat, protoze zbouchat sam partu 20ti typku behem par sekund je trochu skoda z hlediska gameplaye, vim ze uz mam od tebe dopredu minusko pres 3 hry, tak uz to nemusi komentovat ;) oba sme vedeli ze kdyz ti sahnu na tvuj svaty gral bude zle :)

no to vidim jak te to nes..... :D
Však to neberu osobně, akorát Fg si furt stěžuje na vlastní neschopnost.... Když mu vadí používání jednoho tlačítka, tak ať jich používá více a nepindá furt dokola o jednom tlačítku. U těch soubojů si jde vyhrát kromě klasického útoku a obrany např. oslepováním, přeskakováním nepřátel, přitahováním pomocí graplu, používání komb apod.

Ony ty souboje jsou udělané zjednodušené a celkově jsou na střední obtížnost lehké, ale pokud si je chce člověk vychutnat a nahrávat větší skóre u nich, tak se musí více snažit. To se projeví hlavně až v odemknutých arénách jako bonus za plnění Riddleyho trofejí.

btw: Mě to nesere, jenom mu oponuju.
Hmm, fajn jedno tlačítko....tak zkuste v aréně nahrát tři netopýry anebo vám pošlu savy a zkuste mě s tím jedním tlačítkem překonat frajeři, když to tak perfektně umíte hrát.

S jedním tlačítkem si jde vystačit na tu střední obtížnost, ale to neznamená, že při jeho používání o sobě člověk může tvrdit, že to umí hrát. Zkušený hráč používá komba a využívá všechny možnosti hry.
jako nic vas nenuti k tomu, abyste nepouzivali jen to jedno tlacitko pripadne druhe pro "obranu"....pak sem se lekl, kdyz na me vybehlo jine kombo :D po obrdzeni nakych tech gadgets uz je to lepsi(ne souboje)
Což ale nevidím jako chybu, vyloženě bojové části hry mi přišla jako nejméně zábavná část hry.
Hmm, já na skupiny nepřátel nablízko semtam použil i ten gel...:) Zdrhnul jsem jim kousek, nastříkal gel na zem a nalákal jsem je k němu...:)
No jako v některých sitacích to chtělo využít třeba ten výbušnej gel, ale spíš jsem měl na mysli ty skupinky nepřátel útočících na blízko, kdy zkoušet používat nějaké "kombo" bylo spíš ke škodě.
MIGtheDRAGON - Mmm, mě teda nešlo vyřešit většinu konfliktů konstatním klikáním... pokud jsem to dělal, tak jsem většinou rychle pošel...
Marcusss: No možnost tam sice máš, ale pokud se dá většina konfliktů vyřešit konstantním klikáním tak je něco špatně ...
To neuspokojí nikoho...;)
Na druhé straně, v Batmanovi máš stále možnost používat při boji různá udělátka a tak, ne?
jezis, me to de :D ale mackani jednoho tlacitka me neuspokoji...
Fg: Sundávat tě nebudu. Akorát se mi tak zdá, že kritizuješ určité věci, které ani tak nejsou problém hry, jako spíše tvůj, protože to neumíš moc hrát.
soubojum se nevyhybam kvuli xp = upgrady, to by byla hloupost...

ted abych se bal dat malo % aby me pivo nesejmul...btw neni to tve dite preci :D
Už je to dlouho co jsem hrál batmana, ale mám dojem, že většina boss fightů se skládala z uhnutí před rozběhnutým bossem a následném zaútočením, ...
Já hrál na normal právě kvůli bossům a se žádným jsem neměl problém - nejlehčí byl paradoxně finální.
Otrávená slečna mi problém taky nedělala - jakmile člověk odhadne směr lítajících čehosi, tak je to ok.

Ale někteří si možná všimli, že boss v Prototypu mi zadal za všechny ostatní :)
Bossové jsou těžcí, pokud člověk zbytek hry hraje s minimem přímých konfliktů, respektive pokud využívá stealth, Batmanovi hračky a samotné prostředí... Potom když na něj hra vybafne s pidi arénou, kde není prostor k manévrování a vyloženě nutí hráče ke kontaktnímu souboji, tak to může být problém.
Pivo - Hmmm, gamepad nebo klávesnice? Já hrál na nejvyšší obtížnost na klávesnici... Trvalo mi hodně pokusů, než se mi podařilo ji sejmout...
No, na střední obtížnost jsem ji dal snad napoprvé nebo napodruhé, když jsem si taktiku na ni ošéfoval.
Bossové jsou úplně lehcí, jenom to neumíš hrát. A u soubojů si sice většinou vystačíš s jedním tlačítkem, ale je tam více protivníků, takže některé je občas i oslepit, či přeskočit a zaútočit zezadu. Ale pokud chceš, aby to opravdu vypadalo dobře, tak musíš používat komba na lámání nohou a odhazování nepřátel apod. Problém je, že to asi neumíš hrát a vyčítáš hře, že to nejde. Anebo to máš zabugované, ale nikde jsem žádný problém neviděl u nikoho. Jo.... na to kombo potřebuješ určité skóre, které máš z toho, že efektně ničíš nepřátele bez zaváhání či nějakého špatného pohybu....
no na to, jak je hra na NORMAL lehounka, tak bossove docela tuzi, tedy aspon Bane byl, takova rehole...par ran a netopyrkovi se polamou kridelka :(

ty souboje vypadaly efektne zprvopocatku, ovsem ted se to scvrklo na mackani jednoho tlacitka, obcas druheho a kombo, ktere jsem upgradoval nak nefakci :X - pry ma vzit oponenta a vrhnou jim danym smerem
Myslím, že jsem prošel hru, bez toho aniž bych hledal vedlejší sarapatičky, za cca 20h.
a co delka celkove? jsem v 5% a hral sem to snad hodinu a pul, coz je fajn, ale jsem ten typ, co musi vsechny lokace dukladne prosmejdit, takze to typuju tak na 40minut cisteho casu :D

no jdu pokracovat...
Mno jedna věc je jistá. GfW klient se z Batmana neumí nainstalovat. 4x se cosi nainstalovalo a pořád by to chtělo zase aktualizovat.
Fg: Má to slabší rozjezd. Kdysi jsem to hrával, po 6h vzdal a rok se k tomu nevracel. Pak jsem z nudy to zkusil zahrát znovu a dýchalo to úplně jinou atmosférou. Jediný mi vadí, že zevnějšek Batmana se updaty jeho věciček vůbec nemění.
propadak to neni, ale zeby to byla nejaka mega hitovka? to taky zatim ne, mozna to ma slabsi rozjezd, ale bude to mit co delat aby z toho vylezla 8micka...uz me ovsem zacina stvat mit stale zapnuty detektivni mod, aby mi neco neuniklo a neustale smejdeni mimo "spravnou cestu" abych nasel vse "nepotrebne"
tak po nekolika mesicich, co mi to tu stalo se poustim do instalace...tak sem zvedav, co je na tom tak unikatniho, ze jsou z toho vsichni tací mokří
A někdo tu i Risskaaovi hodnotil ten komentář :-)

btw: stáhnutý Batman má stejně ochranu, takže to nemusíš dohrát díky bugům a hledat ten správný crack je trochu riskování, protože pokaždé, když máš zamezený postup díky nějakého záměrného bugu, tak musíš hru rozehrát odznova, abys měl šanci ji vůbec dohrát (bug nezmizí ani po použití originálky a musíš hezky od začátku)
risskaa: Tady nic nestáhneš :-D. Na to slouží jiný weby. A pokud to neumíš tak si to kup.
Když někdo řekne Ennis, vybaví se mi dva momenty: Punisher pronásledovaný mámou Gnucciovou v New Yorkské Zoo a Green Lantern, na jehož účet právě vychlastal Hitman několik piv.

Constantin je zajímavý čtení, skoro bych řekl jeden z ostřejších komiksů (byť na Preachera to vskutku nedosahuje, ale ten mi přišel i kvalitativně dost mizerný). Na Hard Time se - díky všemu tomu sekání jazyku na malé gilotíně nebo sexuálnímu ponižování spoluvězňů - zapomíná těžko. Zajímalo mě pokračování, taky od Briane Azzarella, jen škoda že už komiksy nečtu.
Ennis i Ellis jsou dobří úchyláci, vždy si od nich rád něco přečtu.

Méně drsná, no. Není to kazatel vycvičený k zabijení, ani zabiják, který zabijí, ale kouzelník, který nečaruje. Jen kecá. Velká kecka. Kolik přátel obětoval, kolik lidí zabil, kolik ženských podvedl, kolika ďáblům vyhrožoval, kolik vězení ovládl. On se nezdá, ale je to hrozná kurva.
Jo tak to jsem viděl film a pokud si pamatuju, tak se mi docela líbil. To totiž není superhrdina v elasťákách, takže ve mně nebudí pobavení :)
Walome - Hellblazer je "John Constantine"
http://thedrunkenscholar.net/blog/wp-con ... llblazer3-780827.jpg

Z mého pohledu taková méně drsná verze hrdinů Gartha Ennise (taky nejeden sešit Hellblazera dělal) - jednoho z největších cvoků mezi tvůrci komiksů (některé jeho věci, jako třeba Crossed, nemám nervy přečíst... málokde vidíš scénu, kde jsou tlustý chlap a ženská současně znásilňování a požíráni, zatímco je před nimi trhána na kusy malá holčička...)
Pivo: nechci, mě to totiž hrozně sere.

Bodkin: ááá, tak jsem teď náhodou díky Big Bang Theory zjistil, co je Hellblazer :)
Walome: Mně právě ty pomocné nápovědy a tutorialy nijak nevadí. Hraní je tak aspoň svižné, odsýpá to a lépe se pak na to dívá. A to opravdu nejsem blbec, který by si bez toho nedokázal nijak poradit anebo si nezapamatoval pár blbých kláves.

I když chápu, že v některých případech je ta nápověda zbytečná a hráč by musel být přímo slepý, aby ji potřeboval a v takovém případě by si asi moc nezahrál ani s nápovědou :-)

btw: Nechceš přidat 5% pro mé krásné oči? :-D