Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Barony

23.06.2015
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Barony je first-person roguelike fantasy RPG, v němž se hráč ujímá role dobrodruha na výpravě do zdánlivě nekonečného dungeonu liche barona Herxe, který si podrobil městečko Hamlet a jeho obyvatele. V tradici započaté Rogue tak na něj čeká řada náhodně generovaných pater dungeonu, plných tajemství, nepřátelských monster, pastí a bohatství čekajícího na sebrání. Pokud však váš hrdina při souboji s monstry padne, hra končí a je nutno začít svou pouť od začátku s novou postavou.

Hra v základní verzi nabízí 13 povolání, od válečníka přes zloděje až po mága či klerika. Každé povolání začíná s jinou výbavou, statistikami a schopnostmi, avšak jejich další směřování už záleží na vás. K mání je tuna rozličných předmětů a vybavení, které může pomoci v rozhodování o další specializaci vaší postavy. Kromě singleplayeru lze hru hrát i v online kooperativním multiplayeru až pro čtyři hráče.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.