Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Auto Modellista

Auto Modellista: US Tuned

06.12.2002
30.09.2003
20.01.2004
kompatibilní
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Auto Modellista je závodní hra od Capcomu, která se od své konkurence vyznačuje svou unikátní cel-shaded grafikou a mimořádně energetickým komentátorem.

Podobně jako v sérii Gran Turismo jsou tady široké možnosti technické modifikace vozidel, upravovat se dají například pneumatiky podle počasí na cestě, brzdy, odpružení, tlumiče, motor a hmotnost vozu. Vizuálně jde na autě měnit barvu, kapotu, spoiler, vinyly, obtisky a poznávací značku. Ve hře najdeme celkově šest tratí jako okruh Suzuka a sprint přes Vrch Akagi. Hra obsahuje Japonská vozidla od výrobců jako Mazda, Toyota, Mitsubishi nebo Nissan. Hlavní singleplayer složkou hry je mód Garage Life, který se skládá ze 7 úrovní.

Původně hra vyšla v Japonsku v srpnu 2002 a potom v Evropě pouze pro PlayStation 2. V Americe, později znovu v Japonsku a na ostatních konzolích, byla vydaná odlišná verze, která měla v Japonsku podtitul US Tuned a na obalu Dodge Viper místo Mazdy RX-7. V PAL regionu byla vydána jenom originální verze pro PS2. US Tuned obsahuje dva nové oválné okruhy, Americká vozidla značek jako Dodge, Chevrolet a Ford a upravená menu. Největším rozdílem v této verzi je ale odlišný jízdný model. Vozidla mají nižší zrychlení a v zákrutách obtížněji zatáčejí.

Kromě singleplayeru hra obsahuje i split-screen pro dva hráče. Všechny verze kromě původní Evropské a Americké měly online multiplayer, který je už ale nefunkční.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.