Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Astral Ascent

Nehotová verze
12.04.2022
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Astral Ascent je pixelartová rogue-lite plošinovka představující čtyři hlavní protagonisty. Ayla, Kiran, Calie a Octave se navzájem liší svou osobností a důvody, proč bojují, avšak společné mají jedno - jsou uvěznění v astrální realitě zvané Zahrada a chtějí se dostat ven. V cestě jim však stojí skupinka mocných bojovníků zvaných Zodiacs, které musí nejprve porazit. Jejich vítězství a únik bude jistě stát mnoho pokusů, ale s každým dalším se hrdinové stávají silnějšími a jsou o krok blíže svému cíli.

Hra se odehrává napříč čtyřmi fantasy světy s vlastním prostředím, bestiářem, překážkami i bossy. Světy jsou nadále rozděleny na jednotlivé místnosti, jimiž se musí hráčova postava probít až k finálním bossům. Místnosti mohou být arény s vlnami protivníků, větší oblasti obsahující i ukryté poklady nebo odpočinkové lokace pro načerpání zdraví i many. Všechny čtyři hratelné postavy bojují s použitím své magie, přičemž během průchodu sbírají peníze pro nákupy u obchodníků, nalézají oltáře či truhly propůjčující odlišná kouzla, vylepšení i nové pohybové dovednosti. Postupně hráč nachází i fragmenty vzpomínek, z nichž se dozvídá pravdu o protagonistech, jejich záměrech i tajemstvích světa, v němž byli uvězněni.

Hra obsahuje i lokální či online kooperaci dvou hráčů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.