@Paul (19.10.2019 17:49): Jj, ja tedy vydrzel asi dva ukoly a kdyz se i s kazdym o neco zvysila mira wtf, tak jsem se na to vybodl. Zacal jsem Atlantidu, ze jako nove prostredi, ale abych se tam dostal, musim obehat pulku Recka, nakze taky nasrat. :)
@Paul (19.10.2019 19:53): DS mě taky z videí extra moc nenadchlo a popravdě jsem ty GP videa ani moc nestudoval ... vesměs jsem viděl jen cestování po pláních, ale tak nějak předpokládám, že to bude daleko hlubší hra, která bude pravděpodobně skvělá :) ...
@Charllize (19.10.2019 19:12): ta atlantida je jediný co mi dodává enthusiasmus to dohrát :) Mě irituje jak lemplovskej je design všech questů, pořád "přines něco/zabij někoho", nějakej neotřelej nápad nebo dialog nebo postava nikde..po KCD je to studená sprcha.

@kuler91 (19.10.2019 19:47): no, chci to už dojet abych to mohl smazat z SSDčka a měl tam místo na RDR2 :) Ale ještě před tím chci zkusit z gamepassu Blair Witch, pak možná z humblu ten CoD WW2.

Death Stranding mám dilema jestli kupovat day one, z gameplay videí mě to neláká, ale tak nějak předpokládám že jsem toho dost neviděl a že má Kojima nějaký esa v rukávě :)
@Paul (19.10.2019 17:49): Udajne je to jeste horsi, aspon v tom co jsi ted jmenoval. Ale proste ta Atlantida v poslednim DLC je bozi, no..skoda to nevidet:) Je to takove hodne vypravne, coz to prvni DLC ani moc neni, takze to ma neco navrch, ta Atlantida. (zdroj Youtube:)

Ale dobra zprava je ze hra je konecne hotova, UBI prohlasil ze minulej tejden byl posledni patch a konec :)

ja se do toho porad nemuzu zahrat, vzdycky kdyz spadnu z 30 metru a nic se nestane mam chut to vypnout. A to jsem si planoval jak to po vydani Atlantidy budu strasne hrat..hmm :(
Tenhle datadisk byl něco tak neskutečně průměrnýho až mi to lezlo na nervy. Invence nula, scénář cringe. Upřímně už ani nemám chuť na ten Atlantis.