Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Army Men: Air Attack

Army Men: Air Combat

71
10 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
03.11.1999 PS1
01.07.2000 N64
2001 PC
Vývojáři:
, (PC verze)
Army Men: Air Attack je další z dílů známé série o plastových vojáčcích Army Men, kdy proti sobě stojí armáda zelených a žlutých. Tento díl je portovaný z PSX a je akční arkádou, ve které budete plnit mise za pomoci vrtulníků. Na výběr zde bude až ze 4 druhů vrtulníků, které se budou lišit vzhledem, výdrží i zbraněmi. Ovládání helikoptéry je velmi jednoduché a je omezeno pouze na pohyb vpřed, vzad, doleva, doprava, otáčení a funkce na ovládání lana. Stroj je vybaven dvojím zbraňovým arzenálem (základní a speciální). Základní bojovým prostředkem je kulomet s neomezenými náboji, mezi speciální patří rakety (naváděné, nenaváděné), plamenomet nebo laserový paprsek. Prostředí bojiště je na jednu stranu tradiční (les, poušť), na stranu druhou poskytuje hra i nezvyklé prostory, pramenící z možností tématu (deka, mraveniště, zahrada).

Náplní 16 misí je poražení nepřítele ve všech bojových rovinách, ochrana (zajatce) či záchrana (hmyz, UFO) nebo sběr speciálních předmětů pomocí lana. Stejným způsobem je potom doplňováno i zdraví nebo munice. K dispozici má hráč dva životy, při některých misí je na výběr ze 4 wingmanů, je zde také alternativa ve formě nemožnosti ukládat své pozice během misí a zvýšení tak samotné obtížnosti hry. Ve hře je implementován multiplayer, který nabízí (díky portu z PSX) hru pro dva hráče na stejném monitoru, rozdělenou do split screenu a to buď v módu skirmish (zajmutí vlajky) nebo kooperace.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.