Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Argo

63
2 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online akce *
akce > 1st person akce
akce > taktická akce
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
22.06.2017 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://www.projectargo.net/
Argo je free to play taktická hardcore střílečka pro více hráčů od českého studia Bohemia Interactive Studio, které stojí za hrami jako ArmA III, Ylands nebo DayZ.

Hra stojí na základu z ArmA 3. Hrajete za žoldáka, který se může nechat najmout jednou ze dvou soupeřících stran na ostrově Malden, známém z ArmA: Armed Assault. V pětičlenném týmu se lze utkat v kompetitivních zápasech ve třech herních režimech. Prvním je Raid, kde má jeden tým za úkol najít a zajistit datový terminál, zatímco druhý tým brání jeden ze tří možných míst jeho umístění. Druhým režimem je Link, jenž spočívá v ovládnutí několika bodů v řadě dřív, než nepřítel. Třetím režimem je Clash, v němž mají týmy za úkol obsadit území v sérii střetů. Kterému týmu se podaří ovládnout větší území, vyhrává.

Kooperační režim Combat Patrol umožňuje na otevřené mapě bojovat v týmu proti náhodně generujícím se cílům. Hra také obsahuje systém progrese. Každý hráč je nejdříve odkázán na základní vybavení, ale s postupem hraní si odemyká nové zbraně a vybavení. Hra dovoluje tvorbu vlastních misí a scénářů pomocí editoru.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.