Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ape Academy

Ape Escape Academy

Shift •  Alvion
01.09.2005
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Ape Academy je miniherní titul, spadající do univerza her Ape Escape. Opičák Specter se nevzdává a rozhodl se založit výcvikovou akademii za účelem vychovat novou armádu opic. Hráč se ujímá jednoho z opičích žáků Specterovy akademie, který se pod hráčovým vedením dopracuje až k úspěšnému ukončení studia.

Hra nabízí celkem 45 různorodých miniher. V nabídce je například nabodávání předmětů kordem, rytmické akce, orientace v proudech vody, počítání, vzdušný hokej, test postřehu nebo třeba kvíz anglických slovíček. V režimu Academy si minihry vybíráte z tabulky s devíti políčky ve stylu piškvorek. Vylosujete si, o které políčko budete hrát a když hru úspěšně dokončíte, dostanete kolečko, a když prohrajete, dostanete křížek. Po získání tři koleček v řadě postoupíte do dalšího levelu.

Po odemknutí miniher v hlavním režimu Academy je dle libosti můžete hrát a zlepšovat se v nich i v režimu Mini-Game Collection. Některé minihry v sobě obsahují skryté sochy, jejichž sbíráním můžete odemykat nové modely opic ve vitríně.

Hra obsahuje multiplayer až pro čtyři hráče.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.