Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Anno 1701: The Sunken Dragon

1701 A.D.: The Curse of the Dragon

25.10.2007
70
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Anno 1701: The Sunken Dragon je datadisk k budovatelské strategii Anno 1701, jehož hlavním přínosem je kampaň, která v původní hře zcela chyběla. Kampaň se odehrává na dalekých ostrovech, na nichž se rozprostírá říše, jejíž kultura připomíná kulturu východoasijskou. V této zemi hledá dobrodruh Finn Hallqvist mystický artefakt Dračí Oko a hráč mu je v roli jeho přítele nápomocen. Kromě Finna hrají v příběhu důležitou roli tři další postavy, a to Grace Bonnet (zlodějka), Diego del Torro (hlavní záporák) a Horatio (obchodník).

Mise kampaně jsou založeny na typických znacích série Anno, jako je budování osady a zajištění její prosperity, diplomacie a boj (novinkou je seslání roje meteoritů), ale najdou se i speciální mise jako hašení požáru ve městě, osvobozování rukojmích nebo transport materiálu. Dále přibyly dvě obchodní mise. V první je za úkol nalézt ztroskotanou obchodní loď se vzácným zbožím na palubě a ve druhé doprovodit obchodní loď bez úhony na určité místo. Další novinkou je editor misí, v němž se dají vytvořit mise s různými možnostmi nastavení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.