@mazar1234 (25.07.2023 19:18): Myslím, že to má souvislost spíš s tím, že to není AAA hra a má nulový marketing. Fireteam Elite na DH taky téměř nikdo nehrál dokud to nedali do Game Passu. Navíc to není zrovna mainstream žánr. Strategie celkově na DH moc lidí nehraje, a to ani zvučnější značky.

Ale dle počtu Steam recenzí se to nejspíš neprodává špatně. Mají dobrého vydavatele naštěstí, takže to bude nejspíš úspěch.
Po famózním Jagged Alliance 3 pokukuju po tomhle, zvláštní že to tu hráli jen dva lidé (a jen jeden má rozehráno). Člověk by čekal u vetřelců - a dobře hodnocených - větší zájem.
Jenže za týden vyjde BG3...takže to asi taky nechám na později.
@marwel (06.06.2023 11:36): Ta coop střílečka taky nebyla vůbec špatná ale, tu jsem taky kupoval tehdá. :D Akorát měla odfláklou lastgen verzi, tak doufám, že tady nebudou na PS4 problémy.
@Fritol (06.06.2023 11:31): Take se mi to libi. Alieny jsem sice nikdy nevidel (ano, jsou podivin :)), ale tohle se mi libi. Byt pokazde kdyz vidim odkaz na nejake nove video na youtube tak si reknu "jo to je ta koop strilecka s alieny" nez se na to podivam. :D
Na tohle se začínám docela těšit. Gameplaye vypadají dost dobře a cenovka je taky sympatická. Pro podobné AA hry mám slabost, tak snad to v recenzích nesejmou. Navíc to má krabice i na lastgen, taky velké plus.