@Richmond (09.02.2012 18:36): Jak píšeš. V kombinaci se savestatem to však vypadá zvládnutelně i pro obyčejné lidi :). Atmosféra a možnosti tu však vystupují už od prvních chvil od spuštění, nepochybuji o tom, že to je jedno z nejlepších rpg. No, ještě ale nemám dokončené ani W7, takže se k tomu dostanu podobně pozdě jako ty.
Už jsem myslel, že mě nic nepřekvapí, ale když mě začaly kolem honit stolička, židle a dvě truhly, které mě vzápětí zabily, tak to jsem si musel protřít oči, jestli takhle ve dvě ráno dobře vidím. :-))
@THX (07.02.2012 22:20): Hele, nestraš mě tady ještě s hyenama, já kdysi zkusil tutorial a po několika pokusech to zděšeně vypnul, že když nezvládnu ani tohle, tak se do toho radši pouštět nebudu. Ale zase jste mě nalákali, pokud o víkendu nebudu muset do práce, tak tomu dám další šanci.
Je. Jak píšu, už jsem ho objevil, ale předchází tomu nějaké to pobíhání a splnění questu a do té doby to byl teda očistec.
Tak to nemůžu souhlasit, ten úvodní testík je nic proti tomu rozčarování, když člověk poprvně přijde do oázy a sejme ho tam první hyena, na kterou narazí. :-) Hlavně když člověk má zlata tak na pět healing lahvinek, neumí to ještě pořádně ovládat, potvory se respawnují jak o závod a žádný záchytný bod, ke kterému by se mohl vrátit a vyléčit se. Hraju v pro mě tak typickém záchvatu sebemrskání na very hard... A to ty hyeny vydržej snad dvacet zásahů, ne jak tady v gameplay videi, kdy vběhne do houfu a kosí je na dvě ťafky. No každopádně pak jsem se prokousal k tomu zdravotnímu bazénku, kam se dá chodit pofoukat bolístky, a pak už to bylo docela OK. Dokonce mi i připadá, že jsou zatím dál ve hře i relativně slabší potvory. Jinak dojmy samozřejmě veskrze pozitivní, podle očekávání. Jen to Game Over video by nemuselo být tak dlouhý, už se mi trochu zajídá. ;-D

A propos jen tak pro zajímavost jsem si nemohl nevšimnout, že si od Jeffa Easleyho vypůjčili materiál i na víc než cover... :-)
http://www.mobygames.com/images/shots/l/ ... nshot-main-menus.gif
@THX (07.02.2012 13:47): Ten uvodni tutorial je nejtezsi cast hry :) Zkus se tolik nenamotavat do hromadnejsich bitek, likviduj nepratele zdalky a taky nezapomen, ze mecem muzes utocit s ruznou silou. Jinak doufam, ze se hra libi :)
První dojmy dost dobré, úvodní zkouška byla celkem sranda, taková drsnější forma dnešního tutorialu ve stylu "hoďte ho do vody a on se už plavat sám naučí" :-) Obtížnost taky pěkně drsná. Motám se kolem oázy vedle prvního města a jediné, co jsem schopen s trochou dobré vůle dát, jsou ti hyenodlaci, a to jich ještě nesmí být moc najednou. Jinak zatím marnost na marnost. :-( No uvidíme.