Mně se to s těmi patchi neskutečně kousalo ( titulky děsně pozadu zvuk pozadu. Fps spadli na bod mrazu.
Za prepokladu, že by som chcel prvýkrát rozohrať Advent Rising, mám si nainštalovať aj ten fanúšikovský patch?
@FildasCZ (23.05.2015 19:13): Mně se nelíbilo hlavně ovládání, ale jinak nebylo AV zase tolik co vytknout. Videa šla přidat neofiko patchem, ale hrál jsem bez něj (AV jsem hrál ještě v době, kdy neoficiální patch neexistoval).
@Phoenix (23.05.2015 11:54): Fakt nářez. Vetsinou me hry hodne omrzi tohle me fakt drzelo.. Jedine minusy je ovladani tech vozítek, videa, co jsou v xboxu jsou tady umazana ..

Jako pokračování by bylo fakt zajímavé.. Hlavně hezká grafika.. Hrál si to s tim patchem, který přidává videa, přidává nové titulky a poměr stran ?
Každopádně muj notas se s patchem nekamarádil. Desne se to s tím sekalo.
Hoho čekal jsem bídu.. A mile překvapilo.. Vsechny zapory, co maj stare hry, strilecky.. Dlouhe mraky nepratel nudne.. A tohle bylo rychle a zabavne.
Caelos: Nejtěžší na udolání, když nevíš jak zaměrit šutr, ale zabít tě nemůže :-)
Jinak jsi to vystihl dobře, ten postup.
Asi takhle. Všimni si, že Skinwalker dělá pořád to samé. Takže mu uhýbej, nic po něm nestřílej ani neházej. Až bouchne o zem, tak mu spadne kámen, který musíš zaměřit. Dá se zaměřit než ho hodí, takže i když ho má nad hlavou, nicméně jde to dost špatně. Pomůže když se budeš na kámen dívat (bude uprostřed monitoru) a pak se ho pokus jemně zaměřit. Ono to zase není tak těžké, jenže kolečko na myši je citlivé, musíš jemně, chce to cvik. Jakmile ho budeš mít zaměřený, tak vyčkej správného okamžiku, kdy to po tobě hodí. Ty ho trefíš, on lehne a pak ho musíš jít honem na chvíli mlátit, ale zase ne moc dlouho, páč on za chvíli vstane. Tak to párkrát uděláš a je po něm.

To jsou ty konzolové předělávky. Super hry, ale většinou mají zprasené ovládání a kameru.

A ten boss je nejtěžší ostatní, i ten na konci, jsou v podstatě jednoduší.
No fakt musíš zaznačit ten kámen pouze v určitý okamžik. Jinak zachytíš vše kromě toho kamene. Myslím, že když se pro něj ohýbá, tak ho musíš zaznačit. Jak ho háže nebo drží v ruce, tak už ho nezachytíš - NEJDE TO. Taky mě to štvalo, ale jde to, věř mi.
No mě to nejde zachytnout vůbec,ale co mi celkem šlo,brát kolem ležící kameny a házet je po něm,ale neúčinkovalo to :D ,fakt jinak nevim co s tim blbwalkerem.
Není, ale jde to v pohodě udělat, jenom musíš vědět v jakém okamžiku zamřit. Když už háže, tak ho nezamříš - to zaměříš cokoliv jiného, jen ne ten šutr.
Ahoj všem, A.R. je celkem pěkná hra a opravdu příjemné odreagování u ní, ale opravdu nevim co s tim bossem, půl hodiny do něj jsem šil mrazem a nic, ale jak zde čtu tak musím zachytit ten šutr jak ho hodí a mrsknout ho poněm zpátky, a není jiné řešení?? :)
Celou hru tě ani nezabili? To jsi dobrý. Mě ze začátku zabili párkrát. A pokud myslíš jenom to, že jsi nezemřel u hlavního bosse, tak to se dá, ale musíš znát tu taktiku. Já bych na ni při prvním hraní nepřišel.
Na logiku ano, ale ostatní bossové mě nikdy nezabili, jenom jsem nevěděl jak je mám zabít.
Poslední boss je sráč, jinak řečeno, je ze všech bosů nejjednodušší.
Poslední boss byl trošičku na úrovni a dokázal mě někdy zabít, ale těžký nebyl, jenom člověk musel vědět jak na něj a to zaměřování věcí mi tam také dělalo problémy.
jj zvladl jsem ho a uz jsem to dohral mno cekal jsem neco lepsiho nez to be continued
ale jinak me hra bavila a ten posledni boss byl v poho
V okamžiku, kdy chytne šutr, už je teoreticky nemožné ten šutr zachytit. Hlavní hrdina chytí všechno kromě šutru. Chce ho zamřit myslím, jak ho bere do pařátů nebo chvíli předtím. Pak při jeho hození už jen odhodit proti němu.

Telekinezi jsem celkem používal, záleželo na situaci a ještě jsem používal tu tlakovou vlnu.
To já jsem ji používal dost, valil jsem s nima o zdi, nebo jrem je prostě shazoval někam dolů. Ale v boji se určitě nejvíce hodí tlaková vlna.
Jop, nejtěžší kvůli tomu, že je v podstatě nemožné zaměřit ten letící šutr a použít telekinezi. Já se s ním midlil přes hodinu (fakticky... a ani jeden z nás ne a ne umřít) až pak mi to nedalo a kouknul jsem do návodu. A jen se potvrdilo to, co jsem očekával a čeho jsem se bál: Chytit ten balvan ve vhodnou chvíli a mrsknout ho po něm. Podobná situace se opakovala i na konci...

Jinak konkrétně telekinezi jsem v celé hře používal jen sporadicky, když to po mě vyžadovala. Někoho zaměřit nebo nedej bože i více objektů najednou... za tohle bych autory poslal někam.
Jo, to je nejtěžší boss:) Už si to nepamatuju, bylo to něco s tím, jak zvedá nad hlavu ten šutr.
aaaa pls mohli byste mi poradit zrovna jsem zakysnul u toho bose skinwalkera vubec nwm jak ho mam porazit tak prosim o radu prosiim predem diky
Pojebali to takovými chybami, že se člověk zasekával kvůli zbytečnostem. A někdy se to špatně ovládalo.
No co říct, Advent Rising je prostě pojebaná hra. Autoři to prostě pojebali, protože kdyby ne, byla by z toho stoprocentní záležitost.
No to nevím taky, ale hry z tohohle světa jsou fakt originální. U mě sice nejsou TOP, ale ta originalita, prostě vidět něco jiného a ne furt to samé, mě dělá radost. Já hraju nejvíce klasiky, ale když se naskytne něco podobného jako rogue trooper a advent rising, tak to musím zkusit a zažít co se jen tak nevidí - nahlédnout do jiného světa. Jen některé chyby hry, jako to s tím skákáním mě u advent rising mrzelo trošku. Na tom, že je to dobrá hra pro mě sice zase tak moc nezměnilo.
Ne nadarmo je Rogue Trooper v mém TOP. Chtěl bych další hry z toho světa, moc se mi líbí. Ony jsou prý komiksy, ale nevím kde bych je sehnal.
Ale máš docela vkus na hry jako já Caelosi, alespoň na tyhle čímsik odlišné hry. Ty hry jako Advent rising a Rogue trooper jsou docela originální že? Neříkám, že to jsou pecky a AAA tituly, ale jsou originální a baví mě, i když se najdou lepší jako Mafia apod. nebo hraju prostě klasiky svého oblíbeného žánru, které mě baví více a proto je dobré zkusit něco jiného, co se všude nevidí.
Ano taky mě žralo svědomí, když jsem uvedl tak nízkou cenu :-)
Jo to by bylo fakt good pokračování :-D
Ale já mám velké ambice a nechci, aby se to prodávalo jako budget, takže bych prodejní cenu odhadoval tak na 999Kč :-D
Proč ne? Já toho hodně umím v malování, jestli umíš programovat, tak založíme studio a hurá na další díly:D
Jo to jo, ale na druhou stranu to nezaznamenalo nějaké tržby, takže by asi změnili hru možná docela dost. Jen základní kostra a licencovaný název by byl stejný. Ale byl bych rád kdyby to dokončili taky. Hlavně by se měli držet těch videí a příběhu, to se dost lidem líbilo(teda alespoň ty videa ). A zbytek by se nejspíše změnil, i když špatné by to být nemuselo. Trochu pestřejší a lepší level design, grafika by nalákala a zapracovali by na buzích ( jak se to kura skloňuje? ). Pohráli si s obtížností ať sedne více lidem. Dali by více schopností.... Mě to takhle vyhovovalo, ale já tu sérii nespasím. Záleží na většině hráčské populace.
To je tak, když si někdo nepřečte popis:) Je to samozřejmě škoda, ale komentář měnit nebudu, protože se mi nechce a protože doufám, že někomu střelí v hlavě a rozhodne se trilogii dokončit;)
Já s tím komentem hodně souhlasím. Snad asi se vším. Stávaly se mi úplně ty samé věci a tuhle hru jsem viděl úplně stejně, no... hodně podobně. Nejvíce souhlasím s tím, že pulzní pušky stály za prd, jestli jsem ten dlouhý koment pochopil správně :-) a hra gradovala s těmi schopnostmi. To kombinování mě asi nejvíce bavilo, ale ke konci hry už to bylo trošičku stereotypní, ale nevadí - hra je podle mého gusta dobrá. Jinak pokračování se asi nedočkáš Caelosi. Původně mělo být, ale nebude no. Myslím, že je to tu napsané stejně, ale kdo ví... třeba nás překvapí a stejně bude.
Byl by mi někdo schopen poradit s touto hrou? Kapánek nevím kam mám jít. Popř. odkaz na nějaký návod.
hej a vo svojej dobe koncom 2005 mi to na starej grafike a monitore robilo šarapatu, niektoré videa išli v pohode, iné sekali a skutočne divne vyzerali a podobne, ale tá hra je skutočne veľmi príjemné béčko
Jedna malá poznámka k videím: Docela mě překvapilo jejich technické zpracování, respektive jeho rozlišení. Ono je totiž snad u každého vydea jiné a oscilluje od klasického rozlišení CRT televize až po skoro HD videa...
pipboy>Asi budu doufat, že jsou někde na netu sestříhané cut-scény
Možná to není přesně to, co si představuješ, ale všechny cutscény jsou ve složce "Advent Rising\Movies" ve formátu BIK (přehrát se dají například oficiálním přehrávačem). Stačí je správně seřadit... :-^
Mimochodem, v jednoduše přehrávatelném formátu OGG má hra uloženou i tu slavnou hudbu (v "Advent Rising\Music").