Adios

17.03.2021

Adios je převážně konverzačním dramatem. Příběh pojednává o majiteli prasečí farmy v americkém Kansasu, který se rozhodne přestat spolupracovat s mafií, což může mít pro něj nedozírné následky. Strávíte jeden pracovní den na farmě spolu se svým mafiánským přítelem a při tom si povyprávíte o spoustě věcí.

Po stránce hratelnosti je Adios klasickým walking simulátorem, viděným z pohledu první osoby.

Adios není hra. Sice zde házíte podkovy, krmíte koně, rybaříte, střílíte z brokovnice či kydáte hnůj, ale nejde neuspět. Má asi hodinu, navzdory tomu jsem se tu hodinu převážně nudil. Mnohé akce byly i přes vodění za ručičku designově nezvládnuté a dvakrát jsem musel restartovat kvůli technickému problému (zůstal jsem zamrzlý na místě, nemohl jsem spustit akci). Když získáte trochu volnosti, můžete se procházet tuctovým domem a dívat se do prázdných šatníků. Příběh budete mít asi pokažený od začátku. Pokud jste si přečetli popis, tak vás už nic nepřekvapí. Jediné, co zčásti ospravedlňuje cenovku, je kompletní dabing.

Pro: dabing

Proti: všechno ostatní