Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Actual Sunlight

03.04.2014
11.08.2015
27.08.2017
29.08.2017
28.01.2020
60
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Je tu nový den a třicátník Evan Winter vstává do dalšího stereotypního dne. Tento muž kdysi považoval svou dosavadní existenci za bezproblémovou. Žil aktivně, měl řadu přátel. V jeden čas se v něm ale něco zlomilo.

Ve svém nynějším životě nemůže nalézt jediný úspěch, něco v čem by byl dobrý a když na něco přece jen narazil, vysvětlil si to působením šťastné náhody. Náhle si připadal osamělý a marný. Nebaví ho pisatelské hobby, koukat na televizi, nedokáže ani vstát z postele a jít do práce. Evanovo bytí najednou začíná být plné odpadu, promarněného času, chybných rozhodnutí, ztracených vztahů a zklamaných snah. Sužován záchvaty deprese, sebevražednými tendencemi i psychickým strádáním se nebrání užívání antidepresiv, ani účasti na psychoterapii, byť je vnímá jako zbytečné. Co srazilo na kolena tohoto chlapíka a proč už se na sebe nechce podívat do zrcadla? Podaří se mu změnit styl života, najít nové inspirace, obnovit důvěru v sebe sama?

WZOGI při vývoji Actual Sunlight použil opěvovaný, všestranný RPG Maker MV, nástroj pro tvorbu dvourozměrných her. Herní mechanismy tedy nijak nevybočují z obvyklého rámce RPG Maker počinů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.