Across The Obelisk: The Wolf Wars

30.03.2023
21.03.2024

rozšíření

Prvé väčšie rozšírenie pre deckbuildingové roguelike RPG Across the Obelisk nás zavedie do obdobia Vlčích vojen. Tie sa odohrali v kráľovstve Senenthia 10 rokov pred udalosťami hlavnej hry. Aj preto sa jedná o samostatnú menšiu kampaň v novej zóne, ktorá nie je prepojená s hlavnou hrou.

Preddefinovaní sú aj členovia družiny a ich balíčky kariet v čele so starým známym Magnusom. Postup hrou je však stále nelineárny a obsahujúci náhodné stretnutia a elementy, keďže hráč si vyberá, ktorou z vetvených ciest sa vydá ďalej. Novinkou je hrateľná postava vlkolaka Yoggera, figurujúceho v pôvodnej hre v úlohe vedľajšieho bossa. Po prejdení kampane Vlčích vojen sa Yogger odomkne ako hrateľná postava bojovníka. Samozrejmosťou sú aj nové skiny, nový spoločník a iné drobnosti.

V prípade multiplayerovej kooperatívnej hry stačí, ak iba jeden hráč z tímu vlastní rozšírenie The Wolf Wars.