Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

About Love, Hate and the other ones

74
5 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.12.2014 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.aboutloveandhate.de/
Bylo, nebylo. Láska a Nenávist žily šťastně bok po boku na vrcholku kopce. Až jednoho dne znenadání z nebes spadlo zvláštní červené tlačítko. Nenávist byla obezřetná a rozhodla se tlačítko ignorovat. Zato zvědavá láska jej bez otálení zmáčkla. Obě zahalilo modré světlo a odneslo je daleko pryč. Než se nadály, Láska i Nenávist se objevily v jeskyni. Aby se mohly obě vrátit domů, musí spolupracovat.

V této nezávislé logické hříčce hráč v každém levelu může na střídačku ovládat obě hlavní hrdinky a používat jejich rozličné schopnosti za účelem zmáčknutí červeného tlačítka na konci každé úrovně.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Hru jsem kdysi koupil, ale ne pro sebe, dal jsem ji uživatelce RomcaT, sice se mi dle videí celkem líbila, ale nečekal jsem, že si ji někdy zahraju. Ale nedávno přišla chuť na něco z tohodle žánru a určitě jsem nesáhnul vedle.

Hra je veskrze jednoduchá, stačí se dostat z jednoho bodu k bodu druhému a cestou překonat různé překážky a hlavně spolupracovat mezi 2 hlavními postavami, Láskou a Nenávistí. Láska má krásný hluboký hlas a její schopností je k sobě přitahovat takové zelené paňáci svou jedinou hláškou "I love you", Nenávist to má přesně obráceně.

Některá kola byla jasná hned na první pohled, některá mě hodně potrápila a jeden špatný krok většinou znamenal opakování určitého úseku. Nakonec jsem ale došel až na konec a zjistil, že konec je otevřený a postavičky musí dál putovat, už beze mě a bylo to.

Hraní mě bavilo, bylo ideální na každovečerní půlhodinku, větší jednorázové hraní by mohlo zážitek trochu snížit, protože počínající frustraci jsem vždy včas uťal :)

Odnesl jsem si jeden významný poznatek do života. Když se láska a nenávist spojí a spolupracují spolu, tak překonají i na první pohled nepřekonatelné překážky. Od teď se tím budu řídit :D

Pro: Láska, Nenávist, pár filmečků

Proti: některé levely jsou moc překombinované

+16