Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

99 Bricks Wizard Academy

14.02.2014
27.06.2014
85
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware (dříve placená hra)
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

99 Bricks Wizard Academy je logická hra pro přenosná zařízení, založena na principu ikonické videohry Tetris. Titul z dílny nizozemského studia WeirdBeard vyšel nejprve na platformu iOS, kde byl zpoplatněn, ale s uvedením na platformu Android přešel kompletně na freeware formu.

Ve hře má hráč za úkol stavět z kostek různých geometrických tvarů co nejvyšší věže. Stavění je rozděleno do šesti tříd: Basicology, Gravitrickery, Economitry, Architectation, Occultitas a Tower Tourney, přičemž každá se zaměřuje na jiný aspekt stavby, například vydělávání zlaťáků, a také používá odlišnou základnu. Pomoci si lze některým z kouzel, jako například zmrazením kostek či jejich přeměnou na zlato a podobně, a to za magickou manu. Znepříjemnit budování se naopak snaží závistiví kouzelníci, kteří proměňují kostky v led nebo mění jejich velikost atd. Útokům se lze bránit opět pomocí many a to sesláním blesku. Za každý dobře položený díl a za celkovou stavbu hráč získává zlaťáky, za něž lze v obchodě koupit vylepšení kouzel či nové oblečení včetně kouzelných holí, které ruší vybrané útoky čarodějů.

Hra měla vyjít i na handheld PlayStation Vita, ale vývoj byl přerušen a namísto toho tvůrci přišli s konzolovým titulem Tricky Towers, který je postaven na stejném principu jako 99 Bricks Wizard Academy, ale s rozšířenou hratelností a zaměřením na multiplayer.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.