Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

7 Wonders: Magical Mystery Tour

87
3 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > logický rychlík *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
04.10.2011 iOSAndroid
19.10.2011 PC
Vývojáři:
MumboJumbo
Oficiální stránky:
http://www.wildtangent.com/games/7-wonders…
Ve čtvrté části série 7 Wonders of the Ancient World se znovu podíváme na nejrůznější místa v celém světě, na místa opředená starobylými legendami a mýty. S týmem stavitelů obnovíme původní vzhled a dávno zaniklou slávu sedmi úžasných míst a magických staveb lidské historie. Vystavíme znovu dávný Artušův hrad Camelot, uvidíme v bývalé slávě a kráse mýtické Shangri-La, Eldorado nebo zaniklou Atlantidu.

Krásu a slávu těchto zaniklých míst obnovíme logikou match-3 her, ve kterých se skládají kameny stejných barev do trojic. Při hře lze objevit pod některými z kamenů klíče, které nám pomohou s rychlejší a efektivnější výstavbou. Po vystavění všech sedmi divů, se jako bonus odemkne osmé místo, kterým je Nazca Valley. Hra obsahuje i další zábavné minihry, ve kterých můžeme vytvářet vlastní sbírku magických stavitelů.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 100
Spoj 3 jsou super oddechovky a 7 Wonders kombinuje oddych s cílem - postavit sedm divů. Ne že by hraní "3 spoj" her bylo nezábavné, ale mě osobně baví více, když má hra nějaký smysl nebo cíl, ke kterému se dostat - po jeho dosažení nic nebrání ve znovuhratelnosti. Zároveň nemá žádné f2p prvky jako u většiny těchto her, i když se to týká převážně těch na mobil. Casual záležitost v tom nejlepším slova smyslu. Mimochodem, velmi vtipný tease v posledním bonus levelu na další díl.

Co takové hře vytknout :))
+8