Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

3 out of 10, EP5: "The Rig Is Up!"

03.09.2020
03.03.2021
45
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

"3 out of 10" je epizodický hratelný sitcom, který sleduje příhody fiktivního herního studia Shovelworks Studios, které nepatří zrovna mezi ty úspěšné - ba naopak, nikdy nevytvořilo hru s hodnocením vyšším než 3/10. Každá epizoda je složena z animovaných příběhových sekvencí, průzkumných pasáží a hratelných "miniher", ve kterých není nouze o překvapivé momenty zahrnující (nejen) střídání různých herních žánrů a perspektiv.

Celkem 5 epizod první sezóny vychází v týdenním intervalu zdarma ke stažení exkluzivně na Epic Games Store a jejich délka se v závislosti na herním stylu pohybuje mezi 30 až 60 minutami.

V poslední epizodě první sezóny Pylon ztratí něco velmi důležitého a jeho hledání jen společně s Kevinem zavede až do Kanady. Midge je mezi tím vystavena stále většímu tlaku ze strany tajemného vyděrače.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 35
3 out of 10 je interaktivní sitcom, ve kterém jsou hlavními hrdiny zaměstnanci jednoho herního studia. Není tu možnost činit rozhodnutí a není tu možnost nějak selhat. Nějaký rozhovor můžete minout, ale příběhově je to čistě lineární. Každá epizoda se týká nějakého konkrétního tématu blízkého každému hráči a do jisté míry i vývojáři obecně.

Každý díl se hraje jako jednoduchá 2.5D adventura s řadou 2D a 3D miniher, které většinou odkazují na nejznámější herní žánry, ale reflektují civilní prostředí. Užijetete si plížící stealth z vlastní osoby, klasickou mlátičku, střílečku s cover systémem, Sokobana s bedýnkami, pinball,... všechno to jsou hry na deset minut, v tomto časovém rámci je naprostá většina z nich povedená. To jak minihry zvládnete a kolik ze světa prozkoumáte, tolik získáte hvězdiček. Zároveň ale každou minihru lze přeskočit a nemá to žádný následek. Hvězdičky jsou pro vás, na konci máte vyhodnocení v žebříčku s virtuálními (nebo snad opravdovými?) vývojáři a na mě to fungovalo dobře, opravdu jsem se snažil bez nějakého lámání přes koleno. Ještě bych rád podotknul, že mnohem lépe se hraje s ovladačem než s myší a klávesnicí.

Celkově se jedná o povedenou záležitost, dabing a humor je fajn. Pokud bych měl něco vytnout, tak je to asi chudá zvuková a hudební stránka a absence nějakých vážnějších scén, které by daly postavám možnost se profilovat v lidštější podobě než jako šablonovité objekty humoru. I příběh tak postrádá jakoukoliv hloubku. Všechno je sice v ideálním tempu - není čas se nějak frustrovat či nudit, zároveň však nepřijde nějaký hlubší moment, kvůli kterému byste si třeba nějakou epizodu zopakovali. Jelikož je konec otevřený a příslib dalších dílů do 2021 explicitní, tak se těším příští rok na další díly.

Pro: dabing, humor, minihry, tempo

Proti: příběh a postavy bez hloubky, nevýrazná až absentující hudba a zvuky

+8