Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

3 out of 10, EP3: "Pivot Like A Champion"

20.08.2020
03.03.2021
51
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

"3 out of 10" je epizodický hratelný sitcom, který sleduje příhody fiktivního herního studia Shovelworks Studios, které nepatří zrovna mezi ty úspěšné - ba naopak, nikdy nevytvořilo hru s hodnocením vyšším než 3/10. Každá epizoda je složena z animovaných příběhových sekvencí, průzkumných pasáží a hratelných "miniher", ve kterých není nouze o překvapivé momenty zahrnující (nejen) střídání různých herních žánrů a perspektiv.

Celkem 5 epizod první sezóny vychází v týdenním intervalu zdarma ke stažení exkluzivně na Epic Games Store a jejich délka se v závislosti na herním stylu pohybuje mezi 30 až 60 minutami.

Ve třetí epizodě se vývojáři v Shovelworks rozhodnou, že jimi vyvíjená hra Surfing With Sharks vyžaduje dramatické změny a přeorientování na některý z módních herních žánrů - každý z nich však má jiný názor na to, který by to měl být: Battle Royale? Open World Survival? MOBA? Rozhodnout to jde jediným možným způsobem...


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.