Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

25 To Life

17.01.2006
kompatibilní
56
19 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

25 To Life je městská akce odehrávající se v mexickém prostředí, vydaná zároveň pro PS2 a Xbox, kde můžete hrát za obě strany, jak za policistu, tak za člena gangu. Rozdíly jsou asi jasné, ale raději si je připomeňme. Za policistu musíte dodržovat pořádek a mír, kdežto za gangstera provádíte kdejaké zlodějiny. Je třeba podotknout, že hra nabízí úpravu vzhledu vaší postavy, což se hodí do multiplayeru až šestnácti hráčů, aby nevypadali všichni stejně.

V příběhu můžete buď sledovat osudy menšího gangstera Freeze, který se snaží ochraňovat svou rodinu, respektive jeho šéfa, vůdce gangu, Shauna Calderona, který byl zase nucen utéct do Mexika. Na druhé straně barikády se zhostíte role policisty Lestera Williamse, kterého trápí neúnosná korupce mezi jeho kolegy.

Hra se odehrává ve smyšleném městě, ve kterém zažijete divoké přestřelky s širokým arzenálem zbraní a zaposloucháte se do hiphopového soundtracku od takových borců jako je 2Pac, Xzibit, Public Enemy a dalších.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 25
Hra z dob, kdy byli v módě "madafaka" gangsteři a hiphop muzika, leč dopadla stejně jako takové Crime Life nesmírně směšně. Znásilnění Maxe Paynea a úspěšného Punishera s legračním příběhem o pomstě a hodnotách černých bratrů. Rovněž jediná hra, která si procentuální hodnocení přejala do svého názvu.
+4 +6 −2