Letos jsem si projel všechny díly této herní série. Hry jsou skoro stejné, ale přesto vždy dokážou na několik hodin zabavit.

Ač je v názvu zmíněna práce (úkoly) pro Herkula, tak ten toho ve hře moc nedělá. Většinu činnosti za něj musí oddřít sluhové, kteří se starají o přísun surovin a "čištění" jednotlivých úrovní od překážek, případně různá mýtická stvoření jako pes Kerberos, Medúza, Pegas a další. Herkules jen párkrát odstraní obrovský kámen, nebo udělá něco jiného, kde je potřeba jeho síla. (alespoň už nespí v lehátku jako v prvním díle, to mi tehdy přišlo až nemístné :) Pomáhá i jeho manželka Megara, která se stará o zalévání keřů a rostlin a oživuje tak mnohdy nevábné okolí.

Tento díl se točí kolem dětí, které byly přeměněny v jakési zombie pomocí očarovaných hraček od boha Area, naštěstí stačí, když se k nim Herkules dostane a jsou opět jak dřív. Příběh je tedy značně triviální, ale to je v tomhle žánru skoro vždycky. Já se bavil dobře a už čekám na další díl, který určitě vyjde už letos, třeba jich jednou bude i těch 12 ;)

Pro: stále stejné, stále chytlavé, řecká mytologie

Proti: stále stejné