@Karasman (24.04.2017 20:08): Týjo, tak na ty ptáky jsem nepřišel, já myslel, že se na ně dá kliknout jen tak, bez efektu. tak to abych si to ještě všechno projel teda :D

Jinak ty puzzle jsem taky měl většinou tak do 10 sekund, ale občas, nevim proč, asi designem levelu, slepotou,... jsem to fakt chvíli hledal (řekněme tak každou desátou kostku), ale nic neřešitelnýho ;)
To jako vážně? Najití toho skrytýho puclíku v každém kole mi vždycky trvalo maximálně pár sekund, nikdy nejsou nijak moc zamaskovaný. A překonání rekordů je otázka hodiny dohromady. Stačí si vybrat co nejkratší levely a prostě se nezastavit. A když je chvilka, tak klikat na ptáky, ve výsledku můžou přidat docela dost bodů...
@leebigh (23.04.2017 10:06): Překonání vývojářskejch rekordů je fakt přestřelený, překonal jsem asi 2, ale nehrál jsem na nejtěžší obtížnost, tam jsou body možná větší, nevim. Všechny achievementy mám jen u jedničky u dalších dílů mi pak chyběj právě tyhle vývojářský rekordy :/
@rikuhahl (23.04.2017 08:07): Díky, to je dobra moznost, jeste vyzkousim, to me nenapadlo. Asi i v kombinaci s navodem. Co jsem hrál a projel kampaň, tak jsem ten kousek viděl jenom jedenkrát. Ale ty ačívy s dohráním levelů rychleji než autoři, to se mi asi nepodari:-)
@leebigh (22.04.2017 22:32): Já si vždycky před samotným startem levelu, dokud neběží čas očima projel celou obrazovku a dokud jsem kostku nenašel, tak jsem nestartoval. Některý jsou nalezený během sekund, nejtěžší tak za 2-3 minuty. Chce to fakt prošmejdit každej kout. Většinou to je někde na kameni u prostředka. Jasnou radu na to nemám.
Tedy ty puzzle kousky jsou docela designérská "bota". Přišel někdo na nějaký systém, jak je najít ? Co jsem jich asi deset našel, tak zřejmě náhodným klikáním a ani jsem nezaregistroval při hraní, že by hra nějak indikovala nalezení puzzle, poznal jsem to až ve statistikách na konci levelu.