Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Nevíte jestli synci od SCS nepracují na pořádném Bus Driveru na engine ETS2? V takové grafice jezdit s busem (snad i kloubovým nebo trolejbusem) by byla radost.
No, od Across America se toho po Long Haul změnilo tak málo, že to není nic, na co by mohli být hrdí. Pak se víceméně jen přesunuly do Evropy, i když ta grafika přeci jen pokročila. Až teď mají ten nový engine, do toho dali vše, protože už jim to nejspíš samotným přišlo trapné. V ETS 2 je vidět ohromné množství práce a lásky pro věc, to mi nevymluvíte.
Oni mají ten podnikatelský záměr nastavený právě na tady ty budgetovky, po kterých je zřejmě poptávka.
Je otázkou, co je pro firmu lepší. Udělat HC hráči hodnocený AAA titul, kdy major firma další velký titul třeba nemusí podpořit a firma půjde do kopru, nebo kvalitní a dobrou prací firem jako SCS či Cauldron dělat menší (ale zřejmě úspěšné) budgetové tituly a zajistit si tak stabilitu a dobré jméno (aspoň u firem, pro které dělají).

Fingon, RNDr. Gunár: Určitě znáte Duke Nukem: Manhattan Project, kde dělali engine. Konec konců v profilu SCS je uveden. Simulátor to není a hra je to kvalitní, takže SCS s pytlíkem na hlavě chodit nemusí :-)
@RNDr. Gunár Pavel (09.11.2012 22:20): problém je ten, že prakticky VŠICHNI, kdo dělali něco lepšího, přišli na buben. Ti, co dělají hry pro mobilní platformy (iOS, Android atd.) jsou ještě rádi - Napoleon Games, Zima Software...

Jediní, kdo jakž takž přežívají, jsou Centauri production a Cinemax, Illusion Softworks už dávno není Illusion Softworks (2K je koupilo, že se teď jmenují 2k Czech?)... no a Bohemia Interactive si vlastně taky pořád dělají nějaké taktické simulace vycházející z Operace Flashpoint...
O téhle společnosti jsem až donedávna vůbec neslyšel - a přitom je to evidentně jedno z nejúspěšnějších českých vývojářských studií. A to tu ani nejsou vypsané všechny jejich tituly. Škoda, že mě simulátory absolutně nezajímají - SCS v tom evidentně umí chodit, ať už jde o trucky nebo lovecké simulátory...