Kdybyste chtěli zkusit jiné vedení linek, je tu možnost - kdysi jsme s bráchou rozluštili strukturu herních dat a přepracovali vedení linek, jízdní řády i aktivity. Kdyžtak napište, můžeme se pokusit to nějak předat, včetně návodu na instalaci. :-)
To pořád stojí 30USD?! XD Se zbláznili s tou cenou, někteří vývojáři, potažmo vydavatelé, opravdu neznají cenu svých produktů, pak se diví, že se to neprodává. 5USD za toto maximum, víc určitě ne a to bych si pořád počkal na případnou 50% slevu. xD
Je tam pár nových úkolů a pozměněné některé trasy starých.
Hráli jste Bus Driver 1.5 patch? (někdy se mu řiká Gold). Je to menší změna + nový bus a nová kamera.
MATADOR: "... působí dosti neotřelým a především !reálným! dojmem..." + "...chápu, že hra není braná kdo ví jak !reálně!...".

Takže dle toho co si napsal mám chápat, že hra není reálná a působí reálně? V tom případě klobouk dolů.
Dunemaster: To si nemyslím, někoho baví víc realita a někoho zase arkáda! :-)
No, ve hře jsou v několika misích autobusy hodně podobné Renaultům z pražské MHD. Technickou stránku jsem posoudil jako laik. V autech se nevyznám, řidičák nemám. Autoři prohlašovali, že vyjde patch zdarma s dalšími misemi, do dnes ale nic. Nějaký mód s dalšími scénáři bych uvítal. Grafika JE určitě pěkná, zejména barvy a efekty počasí jsou o dost hezčí než v ostatních hrách od SCS Software, včetně nejnovějšího Euro Truck Simulatoru.
Být tam tenhle bus (největší verze Scania Irizar InterCentury), který dokáže oročit přední kola skoro o 90° a zatáčí i všemi zadními, a kdyby byl jízdní model aspoň trochu reálný... Jó, to bych si pískal blahem :)
Po shlédnutí videa se mi zdá, že grafika je docela hezká. Trochu zklamání po technické stránce - autobus má odpich jako osobák, řazení je příliš rychlé, spíš jako v F1-ičce, zvuky motoru taky nic moc. Ale pokud časem vznikne nějaký mod na české autobusy, tak bych si to i koupil.