Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Já doufám, že ten Quantum Break bude opravdu exkluzivita jak se patří a ne že to po dvou letech vydaj s prosíkem na PC :-)
@Marcusss (23.01.2012 23:00): Ále dnes je pro ně "drahé" všechno, zachvíli bude "drahý" i ten Steam, až si budou ospravedlňovat umísťování her výhradně na cloud...

Neříkám za 5 let od teď, ale dneska by se jim retailové vydání ještě stále vyplatilo a problém je zřejmě v nezájmu distributora, kdy nabízejí moc málo, než v nezájmu samotného Remedy. Steam vydáním přijdou o řadu zákazníků třeba v RSFR a přilehlých zemích, kde by si to hodně lidí koupilo třeba hned po vydání, takhle vůbec, nebo až v nějaké slevě, což se týká i spousty dalších lidí po světě včetně mě. Nemám jim prostě chuť zkraje nasypat 30 Euro za vzduch a rozhodně nejsem sám.

A kdyby snad někdo chtěl podceňovat ruský trh, ať pohlédne na jediné vydání sběratelskou edici na PC od Modern Warfare 3 na světě. :D
@montana (23.01.2012 21:18): Co bych pro tebe neudělal, spoluherní brachu .)

K tématu - nevěřím, že pouzdro na DVD za 50h, do toho jedna placka obdobné hodnoty a pár potisklých papírků je něco, co by se Remedy nezaplatilo. Zvlášť když by cena v obchodech byla jistě nastavena někdě mezi 499-599... Už stačilo jak Remedy poškodilo, že nemohli vydat PC verzi s tou na Xbox současně, tohle je další věc, ze které jistě radost nemají, poněvadž je ještě dost lidí, kteří na Steamu hry aktivně nekupuje.
Toz diky za vysvetleni covece :)

Poustet se do shaneni krabicaka je pro ne imho naprosto zbytecny a minoritni. Na steamu maji jisty uspech pri minimalnich nakladech, coz je presne co potrebuji.
@montana (23.01.2012 20:45): A to si jako myslíš, že by Marcus Maki z Remedy osobně lisoval DVDčka, na kancelářské laserovce tisknul pětistránkové manuály s varováním proti epilepsii a zároveň mezitím obvolával obchody, jestli by neměly zájem?? To je teprv lolwut, protože podle toho, cos napsal, si to tak asi představuješ. Distribuce je přeci to, co obstarává distributor. :) Nevydáním krabicovky se připravuješ o zákazníky, až tak je to jednoduché.
"její případná absence jim nijak neprospěje" lol wut

Prospeje jim velice neztracet v tech par lidech cas, sranim se s distribuci krabicove verze.