Tu sa dá stiahnuť freeware remake, ktorý Remedy Etnertainment uvoľnili v roku 2009:
http://www.joystiq.com/game/death-rally/ ... r-windows-full-game/
Hra je navlas rovnaká ako bolo originál, od grafiky, cez ovládanie až po herné mechanizmy. Okrem podpory LAN, ktorá v remake chýba. (Netreba žiaden emulátor, grafika sa vykresľuje cez rozhranie OpenGL a celý program vrátane inštalátora funguje v prostredí Windows.)
@KRoman47 (15.12.2012 17:29): Tiez som podlahol tej cene.... ale celkom sklamanie, ako vsetko je pomerne super ALE totalne dodrbane ovladanie, absurdne pretacave tocenie to uplne zabija.... teda aspon na klavesnici, inac to neviem posudit lebo ine zariadenie (nie mys) nemam a nepouzivam a ani neplanujem zatial pouzivat. Ovladanie v povodnom DR bolo 100000000000000-krat lepsie, tu to uplne posrali maximalne totalne, fakt FAIL. Keby zachovali model z povodneho DR a iba pridali grafiku a vsetky serepeticky tak by to hravo dostalo 85 u mna, ale takto ani nahodou.
Za ten dolar je to docela v pohodě, ze začátku docela nuda, ale po odemčení zbraní a tratí je to docela zábava. Jen do multiplayeru jsem se bohužel nedostal, asi to nikdo online nehraje.
Neznalost původního Death Rally by ovšem měla být trestuhodná. Měl by tu být komisař co strhává body (hlásím se dobrovolně) :D
@montana (06.08.2012 15:20): ve starým Death Rally byla jeho podobizna a když Duke vyhrál svůj závod (což bylo většinou, když se rozhodl jet), tak zvolal hlasem Jon St. Johna "Hail to the King, Baby". Navíc měl několikanásobně zvýšenou odolnost, s čímž souvisel i cheat, když ses na začátku pojmenoval Duke Nukem a zvolil jeho podobiznu, měls ji taky.
@valcik (05.08.2012 08:14): Nejak jsi se ztratil koukam. Tohle je diskuse o remaku, ne o originalu. Tady pneumatiky nenakupujes, pouze vylepsujes ovladatelnost a ta ma vliv vicemne jen na rychlost zataceni, klouzat budes stale.
Hra má pěkně debilní online matchmaking. Někdy se match rozjede se 2 lidskýma protivníkama, někdy vidím že jich je 4,5,6 a hra se furt připojuje (waiting for players). Vůbec ten systém nechápu. Kde je tlačítko ready? Kde je tlačítko start game?

Podle steam fóra nejsem sám, kdo se ve většině případů nedokáže připojit v online módu do hry. Prej by měla pomoct změna Download region ve steamu na UK (London) nebo France (Paris)., Bohužel to nefunguje, takže nečekejte že si v online play zahrajete proti lidským protivníkům (maximálně vás to někdy spojí s jedním nebo dvěma).
Hm tak ten jizdní model je jak na ledu. Snad se to zlepší s novým autem.
@montana (04.08.2012 21:56): Jde, ale neni to zrovna idealni kdyz poradne nevidis, co se deje za tebou.

Ted jsem to zase nejakou dobu hral a uz tomu prichazim na chut. Jen malickost: To opravdu nejdou penize z vyhry usetrit na neco jineho? Musis je investovat do auta se kterym si jel nebo do zbrane, kterou jsi pouzil?
Ja to zatim hral jen na iPodu a tam je to jedna z mala her, ktera se da vcelku dobre hrat :)
Jde i v tehle verzi prepnout pohled mirne za auto?
Zkusil jsem to a moc se mi nelibi ovladani. Na klavesnici je to nehratelne a na gamepadu si clovek dost rychle sedre palec (povedlo se mi to za hodinu hrani). Reakce auticek jsou take strasne pomale. Original je original.