Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Blue Castle Games

Rok vzniku:
2005
Rok zániku:
2010 (po 5 letech)
Země původu:
Kanada
Blue Castle Games je kanadská vývojářská společnost. Firma byla založena v červenci roku 2005 ve městě Burnaby, v Britské Kolumbii. Svou první hru vydali Blue Castle dva roky po svém založení, tedy v roce 2007, jednalo se o baseballovou simulaci na konzole s názvem The Bigs. Za tuto hru dostala společnost mimochodem cenu pro nejlepší novou vývojářskou firmu na 2008 Elan Awards. V lednu 2009 vydala firma další konzolovku s baseballovou tématikou a to Major League Baseball Front Office Manager, ještě v červenci toho samého roku vydalo Blue Castle Games pokračování The Bigs, The Bigs 2.

Koncem září 2010 vydalo studio hru Dead Rising 2 pro PC, PS3 a Xbox 360, na které spolupracovalo s japonským Capcomem. V témže roce bylo studio Capcomem odkoupeno a přejmenováno na Capcom Game Studio Vancouver. Pokračování Dead Rising 2 s podtitulem Off the Record bylo již vytvořeno po novým názvem.

Nejlépe hodnocené hry