Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dead Rising 2: Off the Record

11.10.2011
13.09.2016
59
13 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Frank West, hlavní postava nového přírůstku do rodiny Dead Rising (známá především majitelům Xboxu), je žurnalistou s neustále připravenou spouští svého fotoaparátu na krku a odérem uvadající slávy za krkem. Jednoho dne se rozhodne, že opráší svůj zašlý lesk a přihlásí se do tv šou jménem Terror is Reality, odehrávající se v zamořeném a infikovaném městě plném zombíků - Fortune City.

Hra, jež je jakýmsi spin-offem (na bázi datadisku - soudě dle ceny i délky lze však brát za plnohodnotnou hru) druhého dílu této série, odehrávající se pět let po událostech prvního dílu, si zachovává své herní mechanismy, prostředí i samotné nemrtvé. Novinkou se stává hlavní protagonista Frank, který v této zvrácené zábavě střídá motorkáře Chucka Greena, jenž nikdy nemizí zcela ze scény a v určitých momentech je Frankovi vydatnou oporou. Další novinkou je nová část města a zmíněný fotoaparát, se kterým je možné pořizovat fotografie během používání předmětů (a k nim příslušným kombům) k usmrcování oživlých mrtvol. Čím originálnější a zábavnější fotka je, tím vyšší Prestige Points získáte. Jsou zde také nové zbraně (např. rachejtle, Cryo Chamber se schopností zmrazit nejbližší skupinku zombies a tyto pak rozbít na tisíce kousků nebo vrhač tenisových míčků).

Novinkou je také free mód, který zaručuje zábavu jak v singleplayeru, tak v kooperaci nezávisle na příběhu (s možností ovládat Franka i Chucka).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.