Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dead Rising 2: Off the Record

60
12 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
11.10.2011 PCPS3X360
13.09.2016 PS4XOne
Vývojáři:
, (PC verze, XOne verze, PS4 verze)
Oficiální stránky:
http://deadrising.com/dead-rising-2-off-the-record
Frank West, hlavní postava nového přírůstku do rodiny Dead Rising (známá především majitelům Xboxu), je žurnalistou s neustále připravenou spouští svého fotoaparátu na krku a odérem uvadající slávy za krkem. Jednoho dne se rozhodne, že opráší svůj zašlý lesk a přihlásí se do tv šou jménem Terror is Reality, odehrávající se v zamořeném a infikovaném městě plném zombíků - Fortune City.

Hra, jež je jakýmsi spin-offem (na bázi datadisku - soudě dle ceny i délky lze však brát za plnohodnotnou hru) druhého dílu této série, odehrávající se pět let po událostech prvního dílu, si zachovává své herní mechanismy, prostředí i samotné nemrtvé. Novinkou se stává hlavní protagonista Frank, který v této zvrácené zábavě střídá motorkáře Chucka Greena, jenž nikdy nemizí zcela ze scény a v určitých momentech je Frankovi vydatnou oporou. Další novinkou je nová část města a zmíněný fotoaparát, se kterým je možné pořizovat fotografie během používání předmětů (a k nim příslušným kombům) k usmrcování oživlých mrtvol. Čím originálnější a zábavnější fotka je, tím vyšší Prestige Points získáte. Jsou zde také nové zbraně (např. rachejtle, Cryo Chamber se schopností zmrazit nejbližší skupinku zombies a tyto pak rozbít na tisíce kousků nebo vrhač tenisových míčků).

Novinkou je také free mód, který zaručuje zábavu jak v singleplayeru, tak v kooperaci nezávisle na příběhu (s možností ovládat Franka i Chucka).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.