Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Tak což o to, názvy mohou být pracovní a změnit se v době odhalení. Že ale jistojistě nepůjde o F4 vyplývá z toho, že 1) Peter Hines to jasně tvrdil na twitteru 2) s tímto projektem nemá nic společného Bethesda Games Studios (TES, Fallout), vyvíjí ho Tango Gameworks (Bethesda je publisher, který má pod sebou spoustu studií, takže je třeba rozlišovat mezi hrou od Bethsedy-publishera a hrou od Bethesdy-developera).

BGS ale oficiálně skončila se Skyrim DLcéčky, aby se zbytek týmu mohl přesunout na hru, která je už nějaký pátek ve vývoji a má být prý jejich největším projektem... No a skoro každý je přesvědčen, že půjde právě o nový Fallout. Tudíž bohužel opět pod taktovkou tvůrců trojky...
Hoši tohle nebude Fallout 4, prostě se ta hra bude jmenovat The Evil Whitin :-D a bude to asi horor jak to tak vypadá :D
@eremita (20.04.2013 10:06): Řekl jsem mohl by být :D ne, že bude. Já to nesleduju jen jsem to viděl tak jsem to napsal.Jinak neříkejme hop dokad není trop.Vše se může změnit :) i když Peter Hines řekl ne.