Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

Crash Bandicoot

  • PS1 80
První dobrodružství mého oblíbeného vačnatce. V prvním díle umí pouze skákat a točit se.
Ve hře navštívíme celkem 3 ostrovy. Úrovně jsou různorodé. Někdy navštívíme ztracené město, někdy prcháme před koulí a nebo jedeme na praseti. Hru lze dohrát na 100%.
Ve hře lze získat 26 drahokamů z nich 6 je barevných. Drahokamy lze získat rozbitým všech beden v úrovni. Ve hře projdeme celkem 32 úrovní, z nich v 6 úrovních musíme porazit bosse. Ve hře narazíme na různé nepřátelé, třeba kraby nebo domorodce.

Pro: Vše

Proti: Nic

+19 +20 −1

Wolfenstein 3D

  • PC 85
Wolfenstein 3D je jedna z prvních 3D her na světě a první Wolf ve 3D.
Hra se koná většinou v bludišti, což mě někdy mátlo a vracel jsem se do stejných lokací.
Zbraně jsou dobré, narazíme celkem na 4 zbraně, nejvíce jsem používal machine gun a chain gun, pistoli jsem používal ze začátku hry a někdy i na psi a nůž jsem použil pouze na psi. Nepřátelé se mi jevili dobře, potkáme ve hře celkem 5 nepřátel, nejvíce jsem si oblíbil boje s SS vojáky. Boje s bossi jsem si užil, celkem je jich 6.

Pro: Vše.

Proti: Nic.

+38 +43 −5

Half-Life: Blue Shift

  • PC 75
Blue Shift je druhý a kratší datadisk ke hře Half Life. Narozdíl od Opposing Force zde nic nového není. Navíc někteří nepřátelé a zbraně z původního Half Life se sem nedostali.
Třeba Black Ops nebo kuš tu chybí. Celou hru bojujeme sami bez opor, což je změna oproti Opposing Force a Half Life, kde nám někdo pomáhá zabijet emzáky. Tento datadisk jsem dohrál jako poslední. Na Xen se podíváme celou jednu kapitolu.

Pro: Druhý datadisk.

Proti: Krátké, nic nového.

+22 +26 −4

Half-Life: Opposing Force

  • PC 90
Opposing force je takový kratší datadisk ke hře Half Life. Hra je o něco lepší než předchozí díl, více nepřátel, přidaná Race X, více zbraní, znich jsem nejvíce používal Desert Eagle, sniperku a M249. Místo securiťáků, kterých tu moc nepotkáme, nám tu pomáhaj naši kolegové, mariňáci. V tomto datadisku poznáme dvě nové třídy, medic a inženýr.
Tento datadisk jsem dohrál vícekrát než druhý Blue Shift. Na Xen se skoro nepodíváme.

Pro: Nový nepřátelé,zbraně.

Proti: Nic

+27 +31 −4

Spear of Destiny

  • PC 80
Pokračování Wolf 3D které je kratší. Co přináší nového, jsou textury, hudbu a bosse.
Také je tu nový příběh, jinak je to vlastně to samé. Chodíte v bludišti, hledáte secrety, mydlíte nepřátelé. Jinak pokračování se mi líbilo.

Pro: Vše

Proti: Nic.

+27 +29 −2