Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Mája • 36 let • ČR - kraj Jihočeský

Komentáře

The Sims 4

  • PC 70
The Sims 4 je prostě hra kterou z Notebooku neodinstaluji. Vždycky se k ní ráda vracím a dokážu u ní sedět i několik hodin. Mám ale chvilky kdy hru třeba i 3 měsíce nezapnu. Ale pak když jí zapnu tak si to užívám. Mám koupené všechny Dodatky a Kolekce. Jen mě trošku mrzí že tam není otevřený svět jako to bylo u The Sims 3. Jinak si hru užívám. :)

Pro: Grafika. Dobrá hratelnost. Stahovaní modů.

Proti: Dlouhé čekaní při načítání. Chybí tam otevřený svět. Občasné sekání.

+10

The Witcher 3: Wild Hunt

  • PC 100
Miluji tuhle hru Zaklínač 3. Úžasná atmosféra. Geraltovo skvělé komentáře. A baví mě záchrana těch opuštěných vesniček. Hra je prostě boží.

Pro: Úžasná atmosféra. Grafika.

Proti: Občasné sekání ve městech.

+2 +9 −7

Reprobates

  • PC 80
Na tuhle hru moc ráda vzpomínám. Grafika je také moc povedená. Nejlepší je dabing. Zajímavé je zjišťovat proč mizí lidé a nový se zase objevují. Chvílemi mi až naskakovala husí kůže. Adamovo noční můry jsou také docela děsivé. Nelepší byla ta atmosféra hry která mě nutila dál a dál zjišťovat co se vlastně stalo. A jak to celé dopadne.

Pro: Dabing. Atmosféra. Mizení a Objevovaní lidí. Grafika.

Proti: Chvílemi je hra až moc zdlouhavá.

+12 +13 −1

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

  • PC 100
Právě jsem tuhle hru dohrála. Ten konec byl vážně mazec. Ze začátku jsem té Alici věřila. Až pak se ukázalo jaká je. Nejvíce se mi líbil ten první a čtvrtý případ. Trochu jsem bloudila v tom kanále. A ten konec jsem dala až na třetí pokus. Ten otevřený svět byl také zajímavý. Trochu mě štvaly ty mini hry ale dalo se to. Hru jsem si moc užila. :)

Pro: Otevřený svět. Grafika.

Proti: Mini hry.

+5 +8 −3