Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš • 21 let • Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

Dead Island

  • PC 45
Když jsem se teď koukal na své komentáře tak já tam nemám žádný napsaný komentář na hru, kterou bych hodně kritizoval tak jsem se rozhodl, že to napravím. Proč jsem si vybral zrovna Dead Island? Protože, snad u žádné hry jsem nezažil takové zklamání a znechucení najednou ale pár kladu se tu najde.
Jedním z nich jsou cca první 3 hodiny dokud, se hra odehrává v první lokaci která se mě osobně velice líbila, a dokonce jsem si říkal, že to tak špatný ale pak jsem se dostal do města, kde to ještě šlo a pak přišla džungle která byl nejhorší ze všech, takže lokace nic moc. Jako klad je grafika ta je fakt dost pěkná a ani nemoc náročná, takže hraje velice pěkná po vizualní stránce a jako poslední tu je množství, úpravy zbraní a co op ve kterém to je zábava, a to je z kladů asi vše.
Teď zápory jedním z nich je blbej příběh, který se bere hrozně vážně a to je to špatně kdyby tu bylo trochu humoru tak by to bylo lepší, další tu jsou postavy ani jednu jsem si neoblíbil a to je dost špatně. Další tu je mimika postav to je něco strašného na postavách nejsou znát žádné emoce, prostě když tam někdo důležitý umře tak ostatní jen blbě čumí a nic nedělají.
Pak tu je hrozné opakování misí takže vás to cele přestane bavit. Jako poslední je jízdní model aut, ozvučení a k tomu se nebudu nějak vyjadřovat. Já nakonec tuto hru asi nikomu nedoporučuji, radši díl kupte Dying Light který je mnohem lepší a zábavnější. Pro mě byl Dead Island zklamání na hru jsem se těšil a tak to dopadlo, ale nebojte, z toho rakovinu nedostanete to až v pokračování Dead Island: Riptide který je ještě horší. Mě osobně mrzí, že mě hra nebavila ale bohužel a nemám nic proti lidem, co ji mají, radí to je věc názoru a já mam svůj jako každý.

Pro: Grafika, zbraně a jejich úpravy, zábavný co op, první 3 hodiny, nedostanete rakovinu.

Proti: Příběh se bere moc vážně a je blbej, ozvučení, prostředí, postavy, mimika, jízdní model aut, opakující se mise,

+9 +12 −3