Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš

Komentář

Přejít na komentáře

Hour of Victory

  • PC 20
Hour of Victory je další z řady FPS z 2. světové války, naštěstí však nesází na to jak to ve skutečnosti bylo ale na alternativní příběh, což je jedno z mála plusů této hry. Když jsem se dozvěděl že hra využíva UE 3 čekal jsem hezkou grafiku, po zapnutí hry jsem si ale říkal jak je vůbec možné aby někdo takhle pokazil grafickou stránku. Všechno ve hře je doslova odporné a nereálné, obličeje lidí vypadají jak po ošklivé autonehodě a pokud čekáte fyziku tak tu ve hře nenajdete téměř nikde

Autoří se snaží nalakát na 3 charaktery které můžete libovolně kombinovat. První postava je typickej drsňák kterej toho hodně vydrží ale taky nemá žádnou bonusovou schopnost, krom toho že může odvalit balvany z cesty (což ostatní nemůžou :D). Další je sniper který umí šplhat po laně a poslední je jakýsi špión který může otvírat zamčené dveře. Z toho vyplívá že v každé misi můžete obvykle jít chvíli třemi cestami, které se stejně ale po chvíli střetnou, takže je úplně jedno koho si vyberete.

Dalším neduhem hry je AI které je na rok 2008 dost špatná. Příběh nestojí za nic, a zakončení bylo katastrofální. Ještě další plus je jedna mise díky které jsem si vzpoměl na wolfensteina, který, ač je starší tak mě bavil mnohme víc (hrál jsem ty hry chvíli po sobě)

HoV je zkrátka špatná FPS kterou rozhodně neberte pokud se nechcete pobavit nad její debilitou.

Edit: Koenčně dohráno, zakončení hry (příběhu) bylo strašné, stejně tak jako poslední mise kde se tvůrci ani neobtěžovali udělat neviditelné zdi či jiné zábrany - bez problému se dalo dostat mimo mapu.

Pro: Dalo se to hrát, tak blbé až je to sranda

Proti: Grafika, AI, optimalizece

+5 +6 −1