Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Ela • 28 let • knihkupec • Ústí nad Labem (ČR - kraj Ústecký)

Momentálně rozehráno


Profil

Uhm, co říct.. Snad jen, že jsem magor, sedm let jsem strávila zbytečným sezením u WoWka, dohrála veškerý Warcrafty, Tomb Raidery a Need for Speed (ale Porsche Unleashed pro PSka je pro mě nepřekonatelný), jako mladší hodiny proseděla nad AoE II (trojky mě serou) a následně AoM, milovala Bombermana na PS a Neverhood prohlásila za nejlepší hru století. Mam ráda hry, u kterejch musim přemejšlet, ale stejně trochu se studem přiznávám, že si ráda zahraju UT04 nebo hovadinu typu Růžovýho pantera, čistě pro odreagování. Hraju hogy, i když jsou trapný a plný upírů. Snažim se nebejt no-lifer. Hmm.. Jo, to je asi celý, co mě zatim napadá. Je ráno.

Edit: Je večer. Přišla jsem tak akorát na to, že ráda píšu komentáře, a to vlastně ani žádná novinka není. Užijte si mou nově objevenou posedlost touto stránkou a mějte mě rádi. Metal. Teda, mír.

A btw NotDoppler je ten nejlepší zabiják volnýho času. Případně Shakes&Fidget Game, už za ten překlad. Jinak je to naprosto stupidní klikačka.
.