Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Saints Row: The Third - The Trouble With Clones

  • PC 70
Na třetí, vlastně druhé příběhové DLC, mám trochu rozporuplný názor. Přichází s několika originálními mechanikami, ale příběh vás tak zcela nepohltí.

Nejdříve tedy to horší. Příběh. Po tom, co v hlavní hře Johnny Gat nešťastně zemře, se ho jeden z fandů (za to, jak mluví, jsem měl nejednou chuť dát mu ránu) rozhodne naklonovat. Klonování ale neproběhne úplně podle jeho představ, klon zdivočí a začne ohrožovat město. Vaším úkolem je ho najít a spojit se s ním.
Co se týče klonů, tak ti mi přišli asi jako nejslabší část celé hlavní hry, takže jsem nebyl úplně moc nadšen. Nakonec se to ale nějak strávit dalo.

A teď již k tomu lepšímu. Ke konci příběhu se vám dostane do ruky nápoj Saints Flow. Po jeho vypití získáte superschopnosti, mezi které patří rychlý běh a střílení energetických koulí. Samozřejmě - v tu chvíli jste téměř nepřemožitelní, ale ten pocit moci je k nezaplacení. V tu chvíli jsem si říkal, že bych něco takového ocenil i v trochu větší míře, ale o tom až u Saints Row IV!

Pokud si chcete prodloužit hrací dobu ve Steelportu, kupujte. Ale nemějte moc vysoká očekávání, potom byste mohli být zklamaní. The Trouble With Clones nesahá totiž Gangstas In Space ani po přirození...

Pro: Saints Flow

Proti: příběh

+3