Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
30 let / ČR - kraj Středočeský

Komentář

Přejít na komentáře

Midtown Madness

  • PC 80
Midtown Madness, jedna z mála her, kde nás zabavilo už samotné demo. Vzpomínám si totiž, jak jsme si vybrali auto a krosili to dálnicí, která byla nejlepším místem z celého města ve hře.

Nicméně samotná hra fungovala jako velice schopná arkáda. Když jsem se později dostal k plné hře, tak mě překvapilo jak dobré závody to ve skutečnosti jsou. (do té doby omezen akorát na volné ježdění na dálnici) Nicméně jsem stejně u té dálnice zůstal a doteď na ní vzpomínám. Sice samotný destrukční efekt je v dnešní době dost zvláštní, ale tehdá jsem to tam drtil hlava nehlava a přišlo mi to super.

...a takové vzpomínky jsou nejlepší. Pokud bych měl vzpomínat nad jinými závody, asi by to neprošlo. Midtown Madness tehdá byl hit a my si ho užívali. Škoda, že v dnešní době závodní hry vznikají především na efekt, aby byly co nejhezčí. Tehdá stačil jeden úsek dálnice a my se dokázali vyřádit na pět hodin dopředu.

Pro: Dálnice, dálnice, dálnice!

Proti: Někomu může vadit destrukce, arkádová jízda...

+14