Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Mario Party Superstars

  • Switch2 85
Mario Party je prověřený koncept, který funguje. Jeho nejnovější verze Super Mario Party Jamboree + Jamboree TV na Nintendo Switch 2 je zábavná a různorodá díky gyroskopu a dalším senzorům v ovladači. Miniher je spousta a třeba takové kopání krumpáčem, triatlon nebo natahování autíčka na setrvačník jsou nesmírně povedené. Mario Party je ideální kandidát na hraní s dětmi, pokud jste připraveni na pláč.

Kromě party se dají hrát rytmické vařící minihry a kooperační minihry s nakláněním plošinek. Obojí je fajn, ale pro dítě celkem těžké. 

Dále hra obsahuje mód Koopathlon, kde se soutěží v 1 hráči online proti ostatním hráčům. Moc zábavné to není, v podstatě to nehrajeme.

Dalším módem je Bowser Kaboom Squad, který se taky hraje v 1 hráči v online kooperaci s 8 ostatními hráči a snažíte se porazit Impostor Bowsera. Zábava to také bohužel moc není.

Nejhorším módem je ovšem Paratroopa Flight School, kde je úžasná premisa létání s joycony. Nicméně je to nehratelné, protože po dvou minutách máchání rukama/křídlama z toho nesnesitelně bolí ramena.

V edici Jamboree TV si lze zahrát party v módu Frenzy, která je jen na 5 kol místo minimálních 10 a také režim týmů 2 vs 2.

Potom Carnival Coaster, kde se joycony používají jako myš. Funguje to skvěle a je to výborná zábava. Mezi minihrami se jezdí na horské dráze a střílí se nepřátele. Nejvíc mi to připomíná arkádové rail shooters jako House of the Dead.

Jako poslední si lze vybrat režim Bowser Live!, který obsahuje minihry, které se ovládají hlasem a kamerou. Můžu ohodnotit jen ty hlasové, jelikož kameru nemáme. Párkrát na vyzkoušení je to fajn, ale nic světoborného.

Se staršími verzemi Mario Party to porovnat nemůžu, protože je to přes 20 let, kdy jsem jí hrávala na Game Cube.

Pro: Party, Carnival Coaster

Proti: Bowser Kaboom Squad, Paratroopa Flight School

+3