Příjemné rozšiření původní hry i dinosauřího datadisku, které přinaší tentokrát rybičky, ryby i mořské savce. Rybičky předvádějí různá vystoupení, které láká návštěvníky. Hra rozšiřuje možnosti i pro původní zvířata z původní hry. Tentokrát se mohou stavět nádrže aji pro lední medvědy, krokodýly a jiná zvířata. Tím jsou zvířata ještě spokojenější.

Samozřemě i kosatky, delfíni či úhoři měli různé požadavky, jak hloubku nádrže, tak na různou podvodní a vodní vegetaci. Přibyl opět nový ošetřovatel-potápěč. Uklízeči mají novou aktivitu - opravit filtr nádrže. Když se poškodil, nádrž se okamžitě nečistila a obyvatelé trpěli.

I zde se objevují zajimavé zvířata na chov. Teda, já objevil jen jedno. A to je mořská panna. Její chov je náročný, mám pocit, že ani nejde aby měla mládě. Ale příjemně zpivá, což dotvaří atmosféru.

Pro: Různé ryby, rybičky. Vystoupení pro diváky, spousta nových objektů, chov mořských pan.

Proti: Opět časem stereotyp, panny nemají mláďata.