Zombie Bowl-O-Rama

04.10.2009
07.10.2012

Neznámý a tajemný meteorit prolétl noční oblohou posetou hvězdami a za ohlušujícího výbuchu dopadl někam za město. Odporně zelená lepkavá hmota vyvržená silou exploze se vsákla do půdy kolem hřbitova. Armáda mrtvých se vydrápala ze svých hrobů a vydala se ze hřbitova, aby obsadila město. Kde můžeme nejdříve očekávat jejich invazi? Ano, nejblíže hřbitovu je místní bowlingová herna. A bowlingové koule jsou jediným způsobem, jak je poslat zpátky pod zem.

Netradičně a spíše zábavně pojatý téměř simulátor bowlingu, kdy namísto kuželek na dráze stojí smrduté zombie a pomalu se šinou směrem k vám. Nastavit pozici, směr, rychlost a poslat kouli směrem po dráze a zombie-kuželky se válí na zemi. Obtížnost se stupňuje v každé úrovni, když se do cesty mezi vámi a kuželkami staví různé překážky. Postupem úrovní se také mění prostředí, kdy se z kuželny ocitáte venku na ulici a postupujete směrem do města a pak zpět na hřbitov.

Tato zábavná variace na bowlingové hry s několika herními módy obsahuje režim pro jednoho hráče, ale lze hrát i proti jinému hráči na jednom PC.

ÚVOD
Máte rádi bowling??Holdujete zombíkům???Chcete jen tak ukrátit čas nebo se na domácí párty poměřit s kamarádi a pobavit se??Jestli aspoň jedna z výše vypsaných věcí vám imponuje sáhněte po Zombie Bowl-O-Rama!

ROZBOR
Jak oživit pro mě oblíbený ,,sport´´ něčím trošku originálním? Místo kuželek postavíme tupé zombie,na dráhu dáme množství Power-upů a Debuffů,dráhu postavíme třebas na hřbitov,přidáme ovladatelnost bowlingové koule a celé to navlékneme do nenáročné a líbivé grafiky.
Hra má kratičký singleplayer který ale slouží spíše k otevření a seznámení s mechanismy.Hlavní o co tu jde je mezihráčské klání.
Připojit notebook k Tv+bezdátovou myš(více nepotřebujete)+partu přátel=ZÁBAVA

ZÁVĚR
Pro mě skvělá odddechovka a party hra ktera by mohla mít sice více tratí ale o zábavu je postaráno.

BONUS
Nejraději mám Power-up ,,Mozek´´ při kterém jakmile vyšlete ,,mozek´´ po dráze směrem k zombie,zástup začne dýchavičně hlásat Brains,brains,brains.......Lovely:)

Pro: Zábava,jednoduche ovládaní,Multiplayer,Nenáročnost...

Proti: Možná více tratí by se hodilo,pro jednoho hráče jen na zabavení