"Škoda, že očekávaný osmý díl už nevyšel, protože Marty si pak nasadil masku z kačera Donalda, začal horrorcorovat a na hry se vysral." Pobavilo :-D To jeho současný recitování ale pro něj má přeci jen větší perspektivu, takže se nedivím. Možná počká pár let, až bude vyhrávat Slavíky a pak si bude moct jako celebrita dovolit to vydat. A možná na tom i rejžovat :-)
@Matthias (01.05.2014 11:23): Považoval jsem za slušné vysvětlit, proč jsem dal mínusko. V dalších obdobných případech to už nebudu komentovat (nanejvýš dám odkaz sem).

@Clorky (01.05.2014 11:18): Vážně vás (resp. tebe) brát nemůžu už jen proto, že po mém zdůvodněném mínusku následovala dětinská "pomsta" ve formě mínusu k mému komentáři. (Zdůvodněná nejprve podobně, jako jsem argumentoval já, později vykonstruován jiný nesmyslný důvod.) To, jestli to myslíte vážně nebo ne, u mě nehraje roli, opakuji asi po desáté, že hlavní důvod udělení mínusu je kvůli tomu, že si myslím, že komentář není přínosný pro ostatní. Nebudu se přetvařovat jen kvůli tomu, abych neurazil nějakou minoritu (typu ččkp se třemi členy a asi stovkou zde registrovaných uživatelů).

Řekl jsem vše podstatné a tímto tedy debatu z mé strany končím.

P. S. Jo a slušná náhoda, že Jabba hodnotil hru včera v 17:42 a ty skoro hned po něm v 19:21. :-)
@valcik (01.05.2014 11:08): Dobrá práce, máš mé uznání.
@Matthias (01.05.2014 11:07): A navíc má i pravdu, to co napsal leebigh mi taky přijde jako džouk. Jinak souhlas, 666 byl asi nejlepší díl :-).
@TombSpirit (01.05.2014 11:17): To, protože to nemá být vtipné, ale popisovat pohled (ať už subjektivní či nikoli) na hru jako takovou a myšlenku skrývající se za ní.
Nevím pořád, proč si všichni myslí, že jsme trollové. Hromadu věcí myslíme vážně, a tento komentář skutečně trolling být nemá.
@Matthias (01.05.2014 11:07): Já praktikuju politiku nulové tolerance vůči trolům. Nerad bych se dostal do stavu, kdy tu budeme všichni dávat plusko některým trolům jen proto, že jsou slušnější, než jiní trolové (i když píšou nesmysly). Samozřejmě je to lepší než Baner, ale hru to podle mě nevystihuje, což by měl být hlavní účel komentáře. Ani mi to nepřijde vtipné (originální dejme tomu).
[neexistující příspěvek]: Klídek, robím si z vás prču. Však ona tá stránka aj vyzerá, že bola uplácaná za jedno doobedie iba ako vtip, nijako inak sa vnímať nedá. Zdá sa, že sa karta obrátila a trol je vytrolený, hehe. ^^
Náhodou, já mu dal +
Sice je to troll, ale aspoň originální. Nehledě na to, že mně osobně se taky adventura ŽNK líbila (první díl sice ne, ale ten šestý mě fakt bavil :))
@TombSpirit (01.05.2014 00:54): Názor mám utvorený, odkedy tu Clorky propagoval svoju (?) novozaloženú stránku s rovnakým zameraním, ako má DH, k čomu Jabba - né Konvice! - doplnil, že majú ambície stať sa najväčšou českou hernou databázou. Ich motív mi pripadá velice priehľadný, úmyselne to tu sabotujú, vyvolávajú flame, detskými inzultáciami podnecujú pomyselnú česko-slovenskú neznášanlivosť a vyvíjajú všemožnú snahu, len aby rozvrátili komunitu, znehodnotili DH a vyradili tak silného konkurenta. Pre istotu znovu opakujem, že je to iba môj vlastný súkromný pohľad na vec a ak vám pripadá paranoidný, veselo ho ignorujte! :-)
Ještě jsem zapomněl dodat, že kdyby byl komentář zakončen ve smyslu "tak tohle všechno ŽNK není" a hodnocení bylo odpovídající, možná bych uvažoval i o plusku. Takhle je ale ten komentář (imho) příliš zavádějící.
[neexistující komentář]: Pseudointelektuální blábol s poněkud nevyzrálou interpunkcí, jenž nepříliš vypovídá o hře jako takové.
Podobnými komentáři je opakovaně zaplevelena diskuse na DH od uživatele Jabba - ne Konvice!.

Co opravdu nechápu, je fixace některých uživatelů na plusové a mínusové hodnocení komentářů. V důsledku aktuálních 2 postů patrně ráno přibude dalších 10 diskusních příspěvků.
Z vývoje diskuse jest patrno, že v ČKKP funguje tichá pošta a členové si navzájem sdělují svá hodnocení komentářů jako menstruační kalendář.
Mínusko jsem dal, protože jsem přesvědčen, že Jabbův komentář není pro ostatní (resp. většinu ostatních) přínosný. Chválí tu do nebes (subjektivně) zjevně podprůměrnou (nebo nanejvýš průměrnou, viz hodnocení ostatních) hru a zjevně si myslí, že mu to díky rádobyintelektuálním konstrukcím "projde".

Z mého pohledu je to velmi podobné komentářům Banera (a některých dalších) ke hrám jako Planescape. Pouze je situace opačná - hodnocení není extrémně nízké, ale extrémně vysoké. Mimochodem teď jsem si všiml, že nejvyšší hodnocení (100, 100 a 85) dali Jabba, Majkee a Clorky, ostatní nanejvýš 75. Názor si udělejte sami.

Na případné další reakce na toto téma nebudu pravděpodobně odpovídat.
@Hrdlodus (01.05.2014 00:01): Je to má domněnka. Neříkám, že to tak skutečně je, ale myslím si to.
Jinak nevím, proč by se kdokoli měl tomu smát, asi jedině individua s opravdu strnulým smyslem pro humor :-).
[neexistující komentář]: Mě přijde legrační, jak někdo dá mínusko prostě jen z principu... komentář je skvěle sepsán, rychle a stručně. Přece jen se něco najde, protože to napsal Jabba.
Memph: Jako kdybys nevěděl, že to je jelito nešikovný, obě ruce má levý a v hlavě duto. Hodí se akorát na americkýho prezidenta.
ugra: Já jsem věděl že jsem toho George jako brigádníka neměl na schvalování her brát...:P
Však mě to taky přijde zbytečný, já jen že mě Memph vracel zpátky Poldu kvůli tomu, že jsem tam měl popis příběhu z webu polda5.cz (dal jsem to tam, bo jsem si přesně tu zápletku nepamatoval) a musel jsem to přepsat vlastníma slovama (neumíte si představit tu děsnou námahu ;)) a ted to najednou projde. Ale už mi podal přes poštu vysvětlení, že za všechno vlastně může George W. Bush, takže to dál nebudu řešit.
ugraugra: No tak jestli vás to tak pohoršilo, tak pardon. Ale přijde mi zbytečný vykládat ten jednoduchej příběh svýma slovama, když bych beztak řekl to stejný.
Ale no tak, konkrétně tady je jen lehce změněná první věta, ale jinak je to úplně stejný jako na ofic webu (až na "přeložení" do spisovné češtiny), u druhého dílu žádná změna není. Těch her se snad ted neschvaluje tolik, aby se to nedalo kontrolovat...
ugraugra: Tak to jsem si nevšiml (asi díky tomu, že je to drobně upravené - což je dobře, ale chtělo by to víc), i to se bohužel může stát...:/
Musim si rejpnout - hlavně že tu admini hlásali, jak nemáme kopčit oficiální popisky od vývojářů/distributorů a najednou prd, po měsíci to v klidu projde (to samé u druhého dílu).