Adventurka Život je boj je o malinko delší než její předchůdce Bez peněz do hospody nelez, a to je jediný aspekt, který mě donutil zvednout hodnocení o deset procent. Jinak jde v podstatě o téměř stejný titul, akorát v jiném prostředí a s jinými úkoly.

Na ukrácení dlouhé (nebo v tomto případě spíše krátké) chvíle je Život je boj ideální, ale žádná moudra jsem zde nenašel, jak by se podle názvu mohlo zdát.

Pro: zábavné

Proti: krátké

Pokračování hry Bez peněz do hospody nelez má všechny kladné i záporné stránky svého předchůdce, takž se opět setkáte s fajn zpracováním a příšerně krátkou délkou. Oproti prvnímu dílu bych řekl, že trochu stoupla obtížnost. Pokud plánujete hrát, tak si nejdřív dejte první díl, ať nepřijdete o nic z příběhu :)

Pro: Grafika

Proti: Krátké

Druhý díl začíná pěkně ponurou atmosférou, mě navozující SAW. Oproti předchozímu dílu je tato adventura o trochu složitější a delší. Opět se ale nejedná o žádný větší zázrak. Osobně jsem se zasekl jen na chvíli než jsem zjistil, že se dá přiblížit k ovládacímu panelu a šroubovákem odendat kryt..

Na konci se loučil nápis "Pokračovaní příště" - vzhledem k tomu, že už je rok 2015 asi se jej už nedočkáme.

25%