Me nadchly trailery a moznost delat dulezita rozhodnuti. Mel jsem za to, ze to bude hodne orientovany na pribeh a hranim mi to prislo spis jako zapeklita adventura nez vizualni novela s dialogy a moznostmi voleb. Ale behem sledovani Hry na olihen jsem si na tuhle hru nekolikrat vzpomnel.
DANGANRONPA & ZERO ESCAPE SERIES PERMANENT DISCOUNT

Konečně, jinak stála celá trilogie Zero Escape snad přes 70 euro. Nyní 33.
Zatím hlavní kandidát na nejlepší hru mnou hranou v tomto roce!

S měsíčním odstupem je Zero Time Dilemma ještě lepší.
@Marcusss (16.10.2018 10:36): Pouze pokud by ses ozval a nedal plus! Pokud by ses neozval, neozval a dal plus, ozval a dal plus tak bych zklamaný nebyl. Takže doufám, že si vybereš správnou časovou linku :).
Opravdu skvělé, takto má vypadat moderní VN. A dabing je prvotřídní.
Mělo vlastně ZTD recenzi v Levelu nebo Score?

Co jsem koukal, z českých webů recenzoval pouze czechgamer, což je tedy velmi slabé.
Co takhle nahodit i předešlé hry, ale asi dohromady, když vyšly na PC jen ve formě balíčku dva v jednom?
Jinak lidem co by si to chtěli zahrát - začnětě s 999 (blíží se pravděpodobně remake pro PC) a hlavě s Virtue's Last Reward (počítám, že taky bude port - jinak je to na PS Vita nebo 3DS - doporučuju Vita verzi, protože 3DS má ve dvou částech velké riziko save-ničícího bugu)... s nimi děj ZTD bude dávat mnohem větší smysl... a hlavně důvody proč tam jsou 4 z těch 9 postav...
Dohráno. Není to tak dobré jako téměř dokonalé Virtue's Last Reward a kvůli tomu (vzhledem k tomu že je to prequel/pseudo-sequel) to je maličko zklamání oproti tomuto předchůdci. Snaží se to hrát na stejné noty jako VLR a podat i bližší napojení na 999, ale některé části prostě nevyzněly tak dobře, ani tak chytře. Občas to používá berličky, které ději spíš ubližují.

Celkově jsem si to ale užil, a některé dějové linie jsou opravdu skvělé...:)