World War II Fighters

27.11.1998

Tento letecký simulátor nás zavede do doby, kdy americké a anglické letecké svazy v roce 1944–45 bombardují průmyslová centra v Německu. Budete létat v identických misích z II. světové války. V kampani můžete létat jak za spojence (P-47D, P-51D, P-38J, Spitfire atd.), tak za Němce (Me-262A, Bf109-G6, FW190 atd.). Hra nabízí zalétat si volně po obloze a seznámit se s ovládáním letadla či balistikou munice, nebo si budete moct v editoru misí vytvořit vlastní souboje.

@mrazikcomp (10.09.2021 19:20): ta hra samozřejmě skvěle funguje pod Windows 7 +, zcela bez problémů. :) Nicméně uvědomuješ si, že uživatel je už nějakou dobu zablokovaný? Já jen, že odpovídáš někomu kdo Ti nejspíš už nikdy neodpoví.

neuvěřiřitelný, co dokázali vytvořit v 98mým roce. tehdy jsem ještě moc nevládl slovu, tak jsem si obě cédéčka označil loveckým nožem, a od tý doby mi to z nepochopitelných duvodu nešlo spustit. zkoušel jsem snad všechno: pathe, upgrady, volal jsem mámu, všechno marný...