Jedu nakoupit suseny ovoce, colu, red bully.. Odpoledne vyspat.. A pojede se.
@Tulareanus (20.10.2020 03:05): ...já taky ne, tak jsem si to šla rovnou vyzkoušet. Inu, je to tak na hodinu, deset levelů přiletí jako nic. Na konci dungeon (krátký, jen dva bossové).

EDIT: A vypadá to, že si sice vybíráš DLC, ale lze svou volbu měnit, prostě přijdeš za Chromie a "hej, chci do jiné expanze."
Jako... to předchozí jdi si kam chceš mi bylo sympatičtější, ale vzhledem k tomu, že mám kýbl altů a nemám prochozené úplně všechny storylines v úplně všech oblastech, tak nejspíš využiju příležitosti a oběhám si to.
Mne je tej zmene systému a levelovania ľúto. Ja chápem, že vzhľadom na množstvo obsahu za tie roky a toho, že ľudia hrajú viac postáv, to dáva zmysel. Ale tento rok som začal po 7 rokoch znova hrať, aby som si sám v kľude prešiel pve content (+ dungeon finder istí dungeony) a pravdupovediac som si chcel ešte prejsť aj ďalšie datadisky, ktoré som ešte nehral. Kedy má byť vlastne ten prepatch?
No v prepatchi zatím není co dělat, jen zkoušet nové skilly a pohrát si s novýma účesama :-)
Tak už mě Bursoft předběhl :)

Box s kolektorkou mi dorazil ve čtvrtek, dostal jsem měsíc hraní zdarma. Ten level squish mě nepotesil, ale co už.

Vidim to tak, že udělám prepatch a pak budu nějakou dobu čekat, na intenzivní hraní teď nemám chuť.