@leebigh (11.06.2012 17:43): Jede to pod DosBoxem, stejně tak i Doom. Ve výsledku je mi to celkem jedno, jede to tak nic moc neřeším. Kdysi jsem si všechno pořídil ve slevě na Steamu v id Superpack za cca 30 €.
Teď mě napadlo, že jsem vlastně nevyzkoušel, jestli tuhle hru sedmičky zvládnou. Z RtCW GOTY by snad mohly.
Kdybych nebyl hrr hrr a všiml si, že Wolf 3D je ve zvýhodněném packu na Steamu s RtCW, tak mám i datadisk Spear of Destiny za stejnou cenu jako samostatný RtCW a Wolf3D. Budiž moje zbrklost příkladem pro ostatní (méně movité). Sakra! :D
A ještě tu byl jeden set map. Nebyl to ani můj (tvůj - náš) odkaz, ani ten od ugraugra, ale typ, který jsem používal při rychlodohráních. Je to viděné z vrchu (ne iso), ale používá textury ze hry, ne ascii - ty zjednodušené znaky.

A už je mám:
i ty tu byly možná někdy postnuty.
Stejný mapy jsou i na stránce, na kterou jsem odkazoval v jednom z dřívějších postů tady na té diskuzi. Uživatelsky snadná editaci sekce "Odkazy" tu dost chybí.
Jj, daj, pár jsem jich v něm už zkoušel. A i druhý datáč ke Spearu mám rozehraný v něm.
Díky za pomoc. Ten tajný vchod se mi otevře jen zčásti, takže nemohu dále. Nevíte co s tím? H.
Kde přesně jsou, to už nevím. Ale stačí použít tento port, v němž je klasická 2D mapa (klávesa Tab) a na ní jsou vidět žlutou barvou i všechny tajné lokace daného levelu.
No a já jsem jasně slyšel (a furt slyším) "Chustafo", což je z vás myslím i nejblíž tomu, co fakt říká. :-) Ale jako malej jsem hrál jenom se speakerem (což je taky zajímavý si poslechnout, v co se změní ty výstřely a jejich hlášky a je to i strašidelnější kvůli tomu, že nevíte, odkud ty zvuky jdou). :-)

EDIT: Marty: A chybí ti tam E1L6 (zatím jsem u E2L3).
Pokud by k tomu přiložili hru, která není kompatibilní i s mnohem starší konfigurací, než co je standartem v době, kdy to goty vyšlo, tak to by byli machři.
Stejně dodnes nevím, proč mi tenkrát tahle hra s výměnou grafiky přestala fungovat (pravda, nebyla to originálka, ale že by to bylo tím, to se mi nechce věřit) s hláškou ve stylu "neznámé rozhraní" nebo co a když jsem koupil originálku RtCW GOTY, tak Wolf 3D, který je součástí té edice, funguje naprosto bez problémů, přestože tam mám grafiku v pořadí třetí. Takže tou to evidentně nebude.
A oba máte pravdu. Když se nad těmi vašimi dojmy zamyslím, dává to smysl, jde to tam slyšet.

Čus babo bylo obzvláště oblíbené, pokud si dobře vzpomínám.

Byl vlastně Wolf někdy recenzován v časopise (tedy jediný co přichází v úvahu by byl Excalibur), některé nejstarší díly ?
Pupabl, také dobré. Faktem je, že na nejtěžší obtížnost stačil jeden neopatrný pohyb a vynořil se před vámi. Do sekundy byl hráč mrtvola.

Zvuky a hudba ve Wolfovi vlastně zabírají 300KB. Kdoví, jaké kvality ty zvuky budou. Počítalo se to tenkrát na kbit/s ?
Jo, mluví hrozně zahuhlaně. Ad dveře: to už si bohužel nepamatuju, ale zvlášť na speakeru byly zvuky střelby dost směšný a tichý.
A díky za videa. :-)
Ty videa jsou zde:

Ale jak tak na ně koukám, je to jen 4/6 epizod (pátou mám nahranou na PC, ale nevím kde).
Upozorňuji na problém se zvukem, je tam nějaký problém s posunem zvuku (ze začátku to jde, ale za minutu-dvě už se začne zvuková s obrazovou stopou trochu rozcházet o pár sekund). Jednou to třeba upravím.

Přemýšlel jsem, že bych je přidal do galerie.