Po osmi letech konečně celé dohráno. Všech šest epizod.

Statistiky z každé epizody.

Episode 1, Episode 2, Episode 3,, Episode 4, Episode 5 a Episode 6.

Pár secretů: Ep 2 - Lev 3 - Secret, Ep 2 - Lev 6 - Secret, Ep 5 - Lev 1 - Secret a Ep 6 - Lev 1 - Secret na záchodě.

Opět tu šlo jít do zamčených oblastí, od nichž jsem ještě neměl klíč. Nepřátelé přiběhli, brána se otevřela, později od nich získán klíč a mohl jsem se vrátit.

Viz příspěvek ze dne 10. 10. 2016 - Třetí odstavec. Link na druhý díl v SDL verzi již nikde nebyl, já jej nemohl na disku najít, tudíž editováno a smazán nefunkční odkaz. Ale povedlo se, přeci jen jsem si to v roce 2016 stáhl a uschoval.

WolfenDoom II: The Depths of Hell - SDL - Plně funkční a uzpůsobená verze hry pro Wolf4SDL port. V zástupci musí být nejvýše rozlišení 1920x1080, jinak to nepofachá. Je to prča. Hned v levelu 1 je vstup do tajného kola. Verze hry pochází ze dne 24. 08. 2016. Pařbě zdar!
Oficiální SDL verze WolfenDoom I zde. Stačí vyhledat přes Ctrl + F. Nová verze pro EcWolf port, která by měla být dobře odladěná. Musím ověřit. Zase rozehráno. Chci to někdy celé dohrát, ale tato série konverzí fakt není žádná sranda. Zde kompletní gameplay.

EcWolf WolfenDoom 1 - 10. October 2019 - První trojice epizod ověřena, vše funguje dobře. Zkoušeno i v lednu 2019, ale to nešla Ep 3 dohrát. Stačí dát do složky s Wolf3D, následně v zástupci nastavit ecwolf.exe" wolfendoom.pk3 wolfendoom_imf.pk3

Druhý díl byl problém i v roce 2011 a dřív. To byla k mání jen DOS verze z roku 2005. Ta sice neofiko pod SDL jela, ale mělo to své mouchy. Nyní opět FullHD rozlišení, parametr v zástupci exáče Wolf4SDL.exe" --resf 1920 1080 . Funguje OK, ale vlastností tohoto portu je zburcování všech nepřátel v dohledu. Z toho plyne vyšší obtížnost, ale obezřetný postup by tomu měl pomoci. Uhýbání do stran zde chybí.

Obě tyhle konverze jsou fakt zajímavé, nabízí totiž neopakovatelný svět Dooma v hávu Wolfa3D. Neplést s úplně jinými modifikacemi identického názvu, které vznikly později.