Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wolfchild

75
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jste Saul, syna vědce Kala Morrowa, který přišel na způsob, jak utvářet křížence lidí a zvířat. Vašeho otce ovšem unesla teroristická organizace zvaná Chimera a zbytek rodiny vyvraždila. Vydáváte se tedy za pomstou, v čemž vám bude pomáhat otcův výzkum - jste totiž schopní proměnit se ve vlkodlaka.

Hra se odehrává v pěti rozličných levelech obývaných různým druhem nepřátel, přičemž na konci vždy čeká boss. Hratelnost kombinuje prvky skákačky, run and gun arkády a beat 'em upu. Má-li hráč vysoké zdraví, udržuje si vlkodlačí podobu, v níž může vrhat energetické projektily. Pokud však jeho životní energie klesne pod určitou hodnotu, promění se zpět na obyčejného člověka, který se může ohánět leda pěstmi. V levelech lze sbírat i alternativní druhy střel, z nichž některé jsou například automaticky naváděné na nepřítele.

Mezi evropskými skákačkami, které byly vydány primárně pro počítače Atari ST a Commodore Amiga, vyniká Wolfchild zejména "dospělou" a potemnělou vizuální stylizací. Pozdější verze pro 16-bitové konzole se mohou chlubit vylepšenou grafikou, přičemž na konzoli Sega Mega Drive s CD addonem si lze zahrát také s notně vylepšenou hudbou a zvukovými efekty a hra je navíc doplněna příběhovými cutscénami.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.