Wings of War

simulátor > letecký simulátor *
akce > arkáda
01.09.2004 PCXbox
, (sekundární)
Wings of War je arkádový letecký simulátor, který je zasazen do nepříliš využitého prostředí první světové války. Arkádovost se projevuje nejenom v porušování fyzikálních zákonů, ale i v možnosti sbírat vylepšení, které se projevují třeba přidáním dalšího kulometu nebo doplněním životů. Autoři nezapomněli ani na ty více náročnější, takže si budete moci zapnout vyšší obtížnost, při které hra počítá i se setrvačností letadel.

Hlavní kampaň obsahuje 13 misí a v každé z nich budete plnit nespočet různých úkolů. Kromě ní zde naleznete režim Instant Action, kde si zabojujete proti počítačem ovládaným soupeřům, nebo multiplayer. Ten nepostrádá módy jako Deathmatch, Team Deathmatch nebo CTF.

Wings of War je prvotinou slovenského studia Silver Wish Games a běží na vylepšeném LS3D enginu, který je znám ze hry Mafia.

Dunemaster: ja to ted nainstaloval (i kdyz instalace trvala celkem dlouho), spustil, zkusil si zahrat rychly single i tutorial. Az ted mi to…