Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wildlife Park

Wildlife Park Mobile

08.12.2003
15.06.2016
04.05.2017
40
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Budovatelská strategie, kde se stanete ředitelem zoologické zahrady s prakticky totožnými hratelnostními principy a úkoly jako v Zoo Tycoon. Vaším úkolem tak bude vytvořit co nejhezčí a nejoblíbenější zoologickou zahradu široko daleko. Starat se budete nejen o spokojenost desítek různých exotických zvířat, ale také o spokojenost samotných návštěvníků, kteří do firemní kasičky přináší nemalé peníze. Vše musí být na správném místě, nikdo u vás nesmí zabloudit či se nedejbože začít nudit!

Každé zvíře ve hře má svoji vlastní povahu a potřeby. Jednotlivá zvířata vyžadují zvláštní speciální výběhy, potravu a chovatelskou péči. Pokud jsou u vás spokojená, začnou se rozmnožovat a nabídne se možnost prodávat mláďata do jiných zoologických zahrad. Ve hře se můžete také podílet na různých záchranných programech a biologických experimentech, které jsou finančně velice štědře ohodnoceny.

Wildlife Park nabízí kampaň o 20 úrovních a samozřejmě také volnou hru s libovolnými možnostmi pro stavění.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.